U bent hier

Johnny Goos

Gewezen Vlaams volksvertegenwoordiger

Meer informatie over Johnny Goos?

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • SP (21 mei 1995 - 12 juni 1999)
Vlaams volksvertegenwoordiger kieskring Veurne-Diksmuide-Ieper-Oostende (21 mei 1995 - 12 juni 1999)
  • Commissie voor Mediabeleid (vast lid 4 juli 1995 - 12 juni 1999)
  • Commissie voor Binnenlandse Aangelegenheden, Stadsvernieuwing en Huisvesting (plaatsvervangend lid 4 juli 1995 - 13 oktober 1998)
  • Commissie voor Staatshervorming, Algemene Zaken en Verzoekschriften (plaatsvervangend lid 4 juli 1995 - 22 september 1996)
  • Commissie voor Welzijn en Gezondheid (plaatsvervangend lid 4 juli 1995 - 7 mei 1996)
  • Commissie voor Welzijn, Gezondheid en Gezin (plaatsvervangend lid 8 mei 1996 - 12 juni 1999)
  • Commissie voor Ruimtelijke Ordening, Openbare Werken en Vervoer (plaatsvervangend lid 23 september 1996 - 12 juni 1999)
  • Commissie ad hoc Bijzondere Jeugdbijstand (plaatsvervangend lid 9 juli 1998 - 3 september 1998)
  • Commissie ad hoc Bijzondere Jeugdzorg (plaatsvervangend lid 4 september 1998 - 31 maart 1999)

Meer info

Geboren te Wervik op 4 november 1942