U bent hier

Eloi Glorieux

Gewezen Vlaams volksvertegenwoordiger

Meer informatie over Eloi Glorieux?

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • Groen! (13 juni 2004 - 6 juni 2009)
  • Groen! (17 november 2003 - 12 juni 2004)
  • AGALEV (13 juni 1999 - 16 november 2003)
Vlaams volksvertegenwoordiger kieskring Vlaams-Brabant (13 juni 2004 - 6 juni 2009)
  • Commissie voor Brussel en de Vlaamse Rand (toegevoegd lid 27 september 2004 - 6 juni 2009)
  • Commissie voor Buitenlandse Handel, Buitenlands Beleid, Internationale Samenwerking en Toerisme (toegevoegd lid 27 september 2004 - 5 oktober 2004)
  • Commissie voor Openbare Werken, Mobiliteit en Energie (toegevoegd lid 27 september 2004 - 6 juni 2009)
  • Subcommissie voor Wapenhandel (toegevoegd lid 27 september 2004 - 7 juni 2009)
  • Commissie voor Buitenlands Beleid, Europese Aangelegenheden, Internationale Samenwerking en Toerisme (toegevoegd lid 6 oktober 2004 - 6 juni 2009)
Vlaams volksvertegenwoordiger kieskring Halle-Vilvoorde (13 juni 1999 - 12 juni 2004)
  • Commissie voor Brussel en de Vlaamse Rand (vast lid 27 september 1999 - 12 juni 2004)
  • Commissie voor Openbare Werken, Mobiliteit en Energie (vast lid 8 oktober 2003 - 13 juni 2004)
  • Commissie ad hoc voor Wapenhandel (vast lid 3 december 2003 - 12 juni 2004)
  • Commissie voor Buitenlandse en Europese Aangelegenheden (plaatsvervangend lid 27 september 1999 - 12 juni 2004)
  • Commissie voor Openbare Werken, Mobiliteit en Energie (plaatsvervangend lid 27 september 1999 - 8 oktober 2003)

Meer info

Geboren te Duffel op 26 maart 1960
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Europese mandaten
  • plaatsvervangend lid van het Comit√© van de Regio's (25 januari 2002 - 7 juni 2009)