U bent hier

Jos Geysels

Gewezen Vlaams volksvertegenwoordiger

Meer informatie over Jos Geysels?

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • Groen! (17 november 2003 - 12 juni 2004)
  • AGALEV (13 juni 1999 - 16 november 2003)
  • AGALEV (21 mei 1995 - 12 juni 1999)
  • AGALEV (7 januari 1992 - 20 mei 1995)
  • AGALEV (2 februari 1988 - 23 november 1991)
lid Vlaamse Raad (7 januari 1992 - 20 mei 1995)
  • Uitgebreid Bureau (fractievoorzitter, lid 7 januari 1992 - 20 mei 1995)
  • Werkgroep Repressie (tweede ondervoorzitter 31 mei 1994 - 20 mei 1995)
  • Commissie voor Binnenlandse Aangelegenheden en Openbaar Ambt (vast lid 21 januari 1992 - 19 februari 1992)
  • Commissie voor de Algemene Zaken, het Reglement en de Verzoekschriften (vast lid 21 januari 1992 - 20 mei 1995)
  • Commissie voor Binnenlandse Aangelegenheden en Ambtenarenzaken (vast lid 20 februari 1992 - 25 januari 1993)
  • Werkgroep Verzuiling (vast lid 20 februari 1992 - 2 maart 1992)
  • Werkgroep Ontzuiling (vast lid 3 maart 1992 - 20 mei 1995)
  • Werkgroep Repressie (vast lid 19 mei 1994 - 30 mei 1994)
  • Commissie voor Cultuur (plaatsvervangend lid 21 januari 1992 - 20 mei 1995)
  • Commissie voor Samenwerking (plaatsvervangend lid 21 januari 1992 - 20 mei 1995)
  • Commissie voor de Media (plaatsvervangend lid 21 januari 1992 - 20 mei 1995)
  • Commissie voor Financiën en Begroting (plaatsvervangend lid 26 januari 1993 - 20 mei 1995)
lid Vlaamse Raad (2 februari 1988 - 23 november 1991)
  • Uitgebreid Bureau (fractievoorzitter, lid 18 oktober 1988 - 23 november 1991)
  • Werkgroep Verzuiling (lid met raadgevende stem 10 mei 1990 - 23 november 1991)
Vlaams volksvertegenwoordiger kieskring Mechelen-Turnhout (13 juni 1999 - 12 juni 2004)
  • Bureau (vierde ondervoorzitter 13 juli 1999 - 6 juli 2004)
  • Uitgebreid Bureau (vierde ondervoorzitter 13 juli 1999 - 12 juni 2004)
  • Uitgebreid Bureau (fractievoorzitter, lid 6 juli 1999 - 12 juli 1999)
  • Commissie voor Reglement en Samenwerking (vierde ondervoorzitter 27 september 1999 - 12 juni 2004)
  • Commissie voor Institutionele en Bestuurlijke Hervorming en Ambtenarenzaken (vast lid 8 oktober 2003 - 13 juni 2004)
  • Controlecommissie voor Verkiezingsuitgaven (vast lid 31 maart 2004 - 12 juni 2004)
  • Commissie voor Algemeen Beleid, Financiën en Begroting (plaatsvervangend lid 27 september 1999 - 12 juni 2004)
  • Commissie voor Institutionele en Bestuurlijke Hervorming en Ambtenarenzaken (plaatsvervangend lid 27 september 1999 - 8 oktober 2003)
Vlaams volksvertegenwoordiger kieskring Mechelen-Turnhout (21 mei 1995 - 12 juni 1999)
  • Uitgebreid Bureau (fractievoorzitter, lid 13 juni 1995 - 12 juni 1999)
  • Subcommissie voor Financiën en Begroting (lid 4 juli 1995 - 13 oktober 1998)
  • Gemengde Overlegcommissie Vlaams Parlement - Senaat (lid 16 februari 1998 - 5 maart 1998)
  • Advies- en Overlegcomité voor Brussel en Vlaams-Brabant (vast lid 4 juli 1995 - 22 september 1996)
  • Commissie voor Financiën en Begroting (vast lid 4 juli 1995 - 12 juni 1999)
  • Commissie voor Mediabeleid (vast lid 4 juli 1995 - 13 oktober 1998)
  • Commissie voor Reglement en Samenwerking (vast lid 4 juli 1995 - 12 juni 1999)
  • Commissie voor Staatshervorming, Algemene Zaken en Verzoekschriften (vast lid 4 juli 1995 - 8 oktober 1996)
  • Commissie voor Staatshervorming en Algemene Zaken (vast lid 9 oktober 1996 - 13 oktober 1998)
  • Commissie voor Staatshervorming, Algemene Zaken en Verzoekschriften (vast lid 14 oktober 1998 - 12 juni 1999)
  • Commissie voor Cultuur en Sport (plaatsvervangend lid 4 juli 1995 - 12 juni 1999)
  • Commissie voor Werkgelegenheid en Economische Aangelegenheden (plaatsvervangend lid 4 juli 1995 - 12 juni 1999)
  • Advies- en Overlegcomité voor Brussel en Vlaams-Brabant (plaatsvervangend lid 23 september 1996 - 12 juni 1999)
  • Commissie voor Mediabeleid (plaatsvervangend lid 14 oktober 1998 - 12 juni 1999)
ereondervoorzitter van het Vlaams Parlement (sinds 22 juli 2004)

Meer info

Geboren te Turnhout op 20 september 1952
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Federale mandaten
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Turnhout (24 november 1991 - 20 mei 1995)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Turnhout (13 december 1987 - 23 november 1991)
Minister
  • minister van staat (sinds 28 januari 2002)
Andere functies
  • politiek secretaris AGALEV (5 september 1997 - 20 juni 2003)