U bent hier

Marcel Gesquiere

Gewezen Vlaams volksvertegenwoordiger

Meer informatie over Marcel Gesquiere?

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • SP (21 mei 1995 - 1 oktober 1995)
  • SP (2 februari 1988 - 23 november 1991)
lid Vlaamse Raad (2 februari 1988 - 23 november 1991)
  • Commissie voor de Algemene Zaken, het Reglement en de Verzoekschriften (vast lid 23 februari 1988 - 25 januari 1989)
  • Commissie voor de Algemene Zaken, het Reglement en de Verzoekschriften (vast lid 26 januari 1989 - 16 oktober 1989)
  • Commissie voor Binnenlandse Aangelegenheden en Openbaar Ambt (vast lid 17 oktober 1989 - 23 november 1991)
  • Commissie voor Binnenlandse Aangelegenheden en Taaldecreetgeving (plaatsvervangend lid 23 februari 1988 - 25 januari 1989)
  • Commissie voor Leefmilieu, Landinrichting en Natuurbehoud (plaatsvervangend lid 23 februari 1988 - 25 januari 1989)
  • Commissie voor Binnenlandse Aangelegenheden en Openbaar Ambt (plaatsvervangend lid 26 januari 1989 - 16 oktober 1989)
  • Commissie voor Leefmilieu en Natuurbehoud (plaatsvervangend lid 26 januari 1989 - 16 oktober 1989)
  • Commissie voor Openbare Werken en Vervoer (plaatsvervangend lid 26 januari 1989 - 23 november 1991)
  • Commissie voor de Algemene Zaken, het Reglement en de Verzoekschriften (plaatsvervangend lid 17 oktober 1989 - 23 november 1991)
Vlaams volksvertegenwoordiger kieskring Veurne-Diksmuide-Ieper-Oostende (21 mei 1995 - 1 oktober 1995)
  • Commissie voor Reglement en Samenwerking (vast lid 4 juli 1995 - 26 september 1995)
  • Commissie voor Leefmilieu en Natuurbehoud (plaatsvervangend lid 4 juli 1995 - 1 oktober 1995)

Meer info

Geboren te Veurne op 10 juni 1930 , overleden op 31 december 2015
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Federale mandaten
  • provinciaal senator (West-Vlaanderen) (9 december 1991 - 20 mei 1995)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Veurne-Diksmuide-Oostende (13 december 1987 - 23 november 1991)