U bent hier

Sven Gatz

Gewezen Vlaams volksvertegenwoordiger

Meer informatie over Sven Gatz?

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • Open Vld (7 juni 2009 - 1 juli 2011)
  • Open Vld (5 juli 2007 - 6 juni 2009)
  • VLD-Vivant (13 juni 2004 - 4 juli 2007)
  • VLD (2 maart 2004 - 12 juni 2004)
  • Onafhankelijke (2 juli 2002 - 1 maart 2004)
  • VU&ID (14 juli 1999 - 1 juli 2002)
Vlaams volksvertegenwoordiger kieskring Brussel-Hoofdstad (7 juni 2009 - 1 juli 2011)
  • Uitgebreid Bureau (fractievoorzitter, lid 13 juli 2009 - 25 april 2011)
  • Commissie voor Reglement en Samenwerking (secretaris 28 september 2009 - 30 juni 2011)
  • Commissie voor de Vervolgingen (lid 28 september 2009 - 30 juni 2011)
  • Commissie ad hoc (vast lid 15 juli 2009 - 27 september 2009)
  • Commissie voor Algemeen Beleid, Financiën en Begroting (vast lid 28 september 2009 - 3 mei 2011)
  • Controlecommissie voor Regeringsmededelingen (vast lid 28 september 2009 - 30 juni 2011)
  • Deontologische Commissie (vast lid 28 september 2009 - 30 juni 2011)
  • Vlaamse Controlecommissie voor de Verkiezingsuitgaven (vast lid 28 september 2009 - 30 juni 2011)
  • Vlaamse Opvolgingscommissie voor de Vermogens- en Mandatenaangifte (vast lid 28 september 2009 - 30 juni 2011)
  • Commissie voor Brussel en de Vlaamse Rand (plaatsvervangend lid 28 september 2009 - 30 juni 2011)
  • Commissie voor Algemeen Beleid, Financiën en Begroting (plaatsvervangend lid 4 mei 2011 - 30 juni 2011)
Vlaams volksvertegenwoordiger kieskring Brussel-Hoofdstad (13 juni 2004 - 6 juni 2009)
  • Uitgebreid Bureau (fractievoorzitter, lid 10 oktober 2007 - 6 juni 2009)
  • Commissie voor Algemeen Beleid, Financiën en Begroting (voorzitter 27 september 2004 - 16 oktober 2007)
  • Commissie Vlaamse Grondwet (secretaris 19 oktober 2005 - 7 juni 2009)
  • Commissie voor Brussel en de Vlaamse Rand (vast lid 27 september 2004 - 7 juni 2009)
  • Subcommissie voor Financiën en Begroting (vast lid 27 september 2004 - 16 maart 2005)
  • Commissie voor Wonen, Stedelijk Beleid, Inburgering en Gelijke Kansen (vast lid 7 december 2004 - 17 oktober 2007)
  • Commissie Digitaal Vlaanderen (vast lid 16 maart 2005 - 2 juli 2008)
  • Commissie voor Binnenlandse Aangelegenheden, Bestuurszaken, Institutionele en Bestuurlijke Hervorming en Decreetsevaluatie (vast lid 7 november 2006 - 6 december 2006)
  • Commissie voor Cultuur, Jeugd, Sport en Media (vast lid 7 november 2006 - 6 december 2006)
  • Commissie voor Algemeen Beleid, Financiën en Begroting (vast lid 17 oktober 2007 - 7 juni 2009)
  • Commissie voor Reglement en Samenwerking (vast lid 17 oktober 2007 - 7 juni 2009)
  • Deontologische Commissie (vast lid 17 oktober 2007 - 7 juni 2009)
  • Commissie voor Binnenlandse Aangelegenheden, Bestuurszaken, Institutionele en Bestuurlijke Hervorming en Decreetsevaluatie (plaatsvervangend lid 27 september 2004 - 7 november 2006)
  • Commissie voor Cultuur, Jeugd, Sport en Media (plaatsvervangend lid 27 september 2004 - 7 november 2006)
  • Commissie voor Wonen, Stedelijk Beleid, Inburgering en Gelijke Kansen (plaatsvervangend lid 27 september 2004 - 7 december 2004)
  • Commissie voor Cultuur, Jeugd, Sport en Media (plaatsvervangend lid 6 december 2006 - 14 februari 2007)
Vlaams volksvertegenwoordiger Nederlandse taalgroep Brussels Hoofdstedelijk Gewest (14 juli 1999 - 12 juni 2004)
  • Commissie voor Institutionele en Bestuurlijke Hervorming en Ambtenarenzaken (vast lid 27 september 1999 - 3 oktober 2002)
  • Commissie voor Institutionele en Bestuurlijke Hervorming en Ambtenarenzaken (vast lid 2 maart 2004 - 13 juni 2004)
  • Commissie voor Brussel en de Vlaamse Rand (plaatsvervangend lid 27 september 1999 - 3 oktober 2002)

Meer info

Geboren te Sint-Agatha-Berchem (Brussel) op 6 mei 1967
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Mandaten in andere deelstaatparlementen
  • lid van de Brusselse Hoofdstedelijke Raad (13 juni 1999 - 12 juni 2004)
  • lid van de Brusselse Hoofdstedelijke Raad (23 juni 1995 - 12 juni 1999)
Minister
  • Vlaams minister van Cultuur, Media, Jeugd en Brussel (sinds 25 juli 2014)