U bent hier

Freddy Feytons

Gewezen Vlaams volksvertegenwoordiger

Meer informatie over Freddy Feytons?

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • VLD (13 juni 1999 - 7 januari 2002)
  • VLD (21 mei 1995 - 12 juni 1999)
Vlaams volksvertegenwoordiger kieskring Hasselt-Tongeren-Maaseik (13 juni 1999 - 7 januari 2002)
  • Commissie voor Algemeen Beleid, Financiën en Begroting (plaatsvervangend lid 27 september 1999 - 7 januari 2002)
  • Commissie voor Brussel en de Vlaamse Rand (plaatsvervangend lid 27 september 1999 - 7 januari 2002)
  • Commissie voor Welzijn, Volksgezondheid en Gelijke Kansen (plaatsvervangend lid 27 september 1999 - 7 januari 2002)
Vlaams volksvertegenwoordiger kieskring Hasselt-Tongeren-Maaseik (21 mei 1995 - 12 juni 1999)
  • Commissie voor Binnenlandse Aangelegenheden, Stadsvernieuwing en Huisvesting (plaatsvervangend lid 4 juli 1995 - 12 juni 1999)
  • Commissie voor Cultuur en Sport (plaatsvervangend lid 4 juli 1995 - 12 juni 1999)
  • Commissie ad hoc Armoede en Uitsluiting (plaatsvervangend lid 28 januari 1997 - 20 april 1998)

Meer info

Geboren te Hasselt op 14 april 1945 , overleden op 7 januari 2002