U bent hier

Paul Dumez

Gewezen Vlaams volksvertegenwoordiger

Meer informatie over Paul Dumez?

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • CVP (4 juli 1995 - 12 juni 1999)
  • CVP (17 oktober 1989 - 23 november 1991)
lid Vlaamse Raad (17 oktober 1989 - 23 november 1991)
  • Adviescomité Brussel (vast lid 18 oktober 1990 - 23 november 1991)
  • Werkgroep Migranten (plaatsvervangend lid 18 oktober 1990 - 12 maart 1991)
Vlaams volksvertegenwoordiger kieskring Antwerpen (4 juli 1995 - 12 juni 1999)
  • Commissie voor Vervolgingen (voorzitter 4 juli 1995 - 12 juni 1999)
  • Commissie ad hoc (artikel 125 van de Grondwet) (lid 13 november 1996 - 13 november 1996)
  • Commissie voor Ruimtelijke Ordening, Openbare Werken en Vervoer (vast lid 4 juli 1995 - 12 juni 1999)
  • Deontologische Commissie (vast lid 18 december 1997 - 12 juni 1999)
  • Commissie voor Buitenlandse en Europese Aangelegenheden (plaatsvervangend lid 4 juli 1995 - 12 juni 1999)
  • Commissie voor Financiën en Begroting (plaatsvervangend lid 28 januari 1998 - 12 juni 1999)
  • Commissie ad hoc Mobiliteit (plaatsvervangend lid 13 mei 1998 - 17 maart 1999)

Meer info

Geboren te Mortsel op 14 maart 1942
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Federale mandaten
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Antwerpen (27 juli 1989 - 23 november 1991)
Europese mandaten
  • plaatsvervangend lid van het Comité van de Regio's (16 september 1996 - 25 januari 2002)