U bent hier

Peter Dufaux

Gewezen Vlaams volksvertegenwoordiger

Meer informatie over Peter Dufaux?

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • SP (30 september 1998 - 12 juni 1999)
Vlaams volksvertegenwoordiger kieskring Hasselt-Tongeren-Maaseik (30 september 1998 - 12 juni 1999)
  • Werkgroep Gelijke Kansen voor Mannen en Vrouwen (vast lid 10 november 1998 - 12 juni 1999)
  • Commissie voor Binnenlandse Aangelegenheden, Stadsvernieuwing en Huisvesting (plaatsvervangend lid 14 oktober 1998 - 12 juni 1999)
  • Commissie voor Leefmilieu en Natuurbehoud (plaatsvervangend lid 14 oktober 1998 - 12 juni 1999)
  • Commissie voor Staatshervorming, Algemene Zaken en Verzoekschriften (plaatsvervangend lid 10 november 1998 - 12 juni 1999)

Meer info

Geboren te Sint-Truiden op 8 januari 1967