U bent hier

Marijke Dillen

Gewezen Vlaams volksvertegenwoordiger

Meer informatie over Marijke Dillen?

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • Vlaams Belang (7 juni 2009 - 24 mei 2014)
  • Vlaams Belang (15 november 2004 - 6 juni 2009)
  • VB (13 juni 2004 - 14 november 2004)
  • VB (13 juni 1999 - 12 juni 2004)
  • VB (21 mei 1995 - 12 juni 1999)
  • VB (7 januari 1992 - 20 mei 1995)
lid Vlaamse Raad (7 januari 1992 - 20 mei 1995)
  • Commissie voor de Media (tweede ondervoorzitter 30 januari 1992 - 20 mei 1995)
  • Werkgroep Vrouwen (vast lid 20 februari 1992 - 20 mei 1995)
  • Commissie voor Onderwijs en Vorming (plaatsvervangend lid 21 januari 1992 - 2 maart 1992)
  • Commissie voor Onderwijs, Vorming en Wetenschapsbeleid (plaatsvervangend lid 3 maart 1992 - 20 mei 1995)
  • Commissie voor de Algemene Zaken, het Reglement en de Verzoekschriften (plaatsvervangend lid 26 januari 1994 - 20 mei 1995)
Vlaams volksvertegenwoordiger kieskring Antwerpen (7 juni 2009 - 24 mei 2014)
  • Bureau (tweede ondervoorzitter 13 juli 2009 - 17 juni 2014)
  • Uitgebreid Bureau (tweede ondervoorzitter 13 juli 2009 - 24 mei 2014)
  • Vlaamse Opvolgingscommissie voor de Vermogens- en Mandatenaangifte (ondervoorzitter 28 september 2009 - 15 februari 2012)
  • Vlaamse Opvolgingscommissie voor de Vermogens- en Mandatenaangifte (eerste ondervoorzitter 16 februari 2012 - 24 mei 2014)
  • Commissie voor de Vervolgingen (lid 28 september 2009 - 24 mei 2014)
  • Commissie ad hoc (vast lid 15 juli 2009 - 27 september 2009)
  • Commissie voor Reglement en Samenwerking (vast lid 28 september 2009 - 24 mei 2014)
  • Commissie voor Welzijn, Volksgezondheid, Gezin en Armoedebeleid (vast lid 28 september 2009 - 24 mei 2014)
  • Controlecommissie voor Regeringsmededelingen (vast lid 28 september 2009 - 24 mei 2014)
  • Deontologische Commissie (vast lid 28 september 2009 - 24 mei 2014)
  • Vlaamse Controlecommissie voor de Verkiezingsuitgaven (vast lid 28 september 2009 - 24 mei 2014)
  • Commissie Jeugdzorg (vast lid 8 juli 2010 - 5 juli 2011)
  • Commissie voor Brussel en de Vlaamse Rand (vast lid 28 september 2011 - 24 mei 2014)
  • Commissie voor Buitenlands Beleid, Europese Aangelegenheden en Internationale Samenwerking (vast lid 28 september 2011 - 24 mei 2014)
  • Commissie voor Buitenlands Beleid, Europese Aangelegenheden en Internationale Samenwerking (plaatsvervangend lid 28 september 2009 - 27 september 2011)
Vlaams volksvertegenwoordiger kieskring Antwerpen (13 juni 2004 - 6 juni 2009)
  • Bureau (eerste ondervoorzitter 22 juli 2004 - 12 juli 2009)
  • Uitgebreid Bureau (eerste ondervoorzitter 22 juli 2004 - 6 juni 2009)
  • Commissie voor Reglement en Samenwerking (eerste ondervoorzitter 27 september 2004 - 7 juni 2009)
  • Commissie voor de Vervolgingen (lid 27 september 2004 - 7 juni 2009)
  • Commissie voor Welzijn, Volksgezondheid en Gezin (vast lid 27 september 2004 - 6 juni 2009)
  • Controlecommissie voor Regeringsmededelingen (vast lid 27 september 2004 - 7 juni 2009)
  • Vlaamse Controlecommissie voor de Verkiezingsuitgaven (vast lid 27 september 2004 - 7 juni 2009)
  • Vlaamse Opvolgingscommissie voor de Vermogens- en Mandatenaangifte (vast lid 15 juni 2005 - 7 juni 2009)
  • Commissie Vlaamse Grondwet (vast lid 19 oktober 2005 - 7 juni 2009)
  • Deontologische Commissie (vast lid 26 april 2006 - 7 juni 2009)
  • Commissie ad hoc Wonen en Zorg (vast lid 8 juli 2008 - 24 september 2008)
  • Commissie voor Buitenlands Beleid, Europese Aangelegenheden, Internationale Samenwerking en Toerisme (vast lid 24 september 2008 - 6 juni 2009)
  • Commissie voor Cultuur, Jeugd, Sport en Media (plaatsvervangend lid 27 september 2004 - 6 juni 2009)
  • Commissie voor Onderwijs, Vorming, Wetenschap en Innovatie (plaatsvervangend lid 27 september 2004 - 6 juni 2009)
Vlaams volksvertegenwoordiger kieskring Antwerpen (13 juni 1999 - 12 juni 2004)
  • Commissie voor Cultuur, Media en Sport (vast lid 27 september 1999 - 6 november 2001)
  • Commissie voor Welzijn, Volksgezondheid en Gelijke Kansen (vast lid 27 september 1999 - 12 juni 2004)
  • Deontologische Commissie (vast lid 27 september 1999 - 12 juni 2004)
  • Controlecommissie voor Regeringsmededelingen (vast lid 18 februari 2004 - 12 juni 2004)
  • Commissie voor Binnenlandse Aangelegenheden, Huisvesting en Stedelijk Beleid (plaatsvervangend lid 27 september 1999 - 12 juni 2004)
  • Commissie voor Reglement en Samenwerking (plaatsvervangend lid 27 september 1999 - 12 juni 2004)
  • Commissie voor Cultuur, Media en Sport (plaatsvervangend lid 7 november 2001 - 1 oktober 2002)
  • Commissie voor Onderwijs, Vorming en Wetenschapsbeleid (plaatsvervangend lid 7 november 2001 - 12 juni 2004)
Vlaams volksvertegenwoordiger kieskring Antwerpen (21 mei 1995 - 12 juni 1999)
  • Commissie voor Mediabeleid (voorzitter 4 juli 1995 - 12 juni 1999)
  • Werkgroep Gelijke Kansen en Emancipatie (vast lid 4 juli 1995 - 6 februari 1996)
  • Werkgroep Gelijke Kansen voor Mannen en Vrouwen (vast lid 7 februari 1996 - 12 juni 1999)
  • Deontologische Commissie (vast lid 18 december 1997 - 12 juni 1999)
  • Commissie voor Reglement en Samenwerking (plaatsvervangend lid 4 juli 1995 - 12 juni 1999)
  • Commissie voor Ruimtelijke Ordening, Openbare Werken en Vervoer (plaatsvervangend lid 4 juli 1995 - 12 juni 1999)
  • Commissie voor Werkgelegenheid en Economische Aangelegenheden (plaatsvervangend lid 4 juli 1995 - 12 juni 1999)
ereondervoorzitter van het Vlaams Parlement (sinds 30 juni 2014)

Meer info

Geboren te Mortsel op 11 december 1960
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Federale mandaten
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Antwerpen (24 november 1991 - 20 mei 1995)