U bent hier

Peter Desmet

Gewezen Vlaams volksvertegenwoordiger

Meer informatie over Peter Desmet?

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • CVP (21 mei 1995 - 12 juni 1999)
  • CVP (7 januari 1992 - 20 mei 1995)
lid Vlaamse Raad (7 januari 1992 - 20 mei 1995)
  • Commissie voor Leefmilieu en Natuurbehoud (vast lid 21 januari 1992 - 20 mei 1995)
  • Commissie voor de Media (plaatsvervangend lid 21 januari 1992 - 20 mei 1995)
Vlaams volksvertegenwoordiger kieskring Kortrijk-Roeselare-Tielt (21 mei 1995 - 12 juni 1999)
  • Commissie voor Vervolgingen (lid 4 juli 1995 - 12 juni 1999)
  • Commissie voor Leefmilieu en Natuurbehoud (vast lid 4 juli 1995 - 12 juni 1999)
  • Commissie voor Financiën en Begroting (vast lid 28 januari 1998 - 12 juni 1999)
  • Commissie voor Financiën en Begroting (plaatsvervangend lid 4 juli 1995 - 27 januari 1998)

Meer info

Geboren te Waregem op 25 februari 1961
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Federale mandaten
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Kortrijk (24 november 1991 - 20 mei 1995)