U bent hier

Paul Deprez

Gewezen Vlaams volksvertegenwoordiger

Meer informatie over Paul Deprez?

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • CVP (21 mei 1995 - 12 juni 1999)
  • CVP (7 januari 1992 - 20 mei 1995)
  • CVP (2 februari 1988 - 23 november 1991)
  • CVP (3 december 1985 - 12 december 1987)
  • CVP (21 maart 1983 - 12 oktober 1985)
lid Vlaamse Raad (7 januari 1992 - 20 mei 1995)
  • Commissie voor Economie, Energie en Tewerkstelling (secretaris 30 januari 1992 - 19 februari 1992)
  • Commissie voor Economie, Energie en Werkgelegenheid (secretaris 20 februari 1992 - 18 oktober 1993)
  • Commissie voor Economie, Energie, Landbouw en Werkgelegenheid (secretaris 19 oktober 1993 - 20 mei 1995)
  • Commissie voor Buitenlandse en Externe Aangelegenheden (vast lid 21 januari 1992 - 21 juni 1992)
  • Commissie voor Economie, Energie en Tewerkstelling (vast lid 21 januari 1992 - 29 januari 1992)
  • Commissie voor Buitenlandse en Europese Aangelegenheden (vast lid 22 juni 1992 - 20 mei 1995)
  • Commissie voor Financiën en Begroting (plaatsvervangend lid 21 januari 1992 - 20 mei 1995)
  • Commissie voor Onderwijs en Vorming (plaatsvervangend lid 21 januari 1992 - 2 maart 1992)
  • Werkgroep Migranten (plaatsvervangend lid 20 februari 1992 - 20 mei 1995)
  • Werkgroep Vrouwen (plaatsvervangend lid 20 februari 1992 - 20 mei 1995)
  • Commissie voor Onderwijs, Vorming en Wetenschapsbeleid (plaatsvervangend lid 3 maart 1992 - 20 mei 1995)
lid Vlaamse Raad (2 februari 1988 - 23 november 1991)
  • Commissie voor Economie, Energie en Tewerkstelling (tweede ondervoorzitter 14 februari 1989 - 23 november 1991)
  • Commissie voor Economie, Tewerkstelling en Energie (vast lid 23 februari 1988 - 25 januari 1989)
  • Commissie voor Financiën en Begroting (vast lid 23 februari 1988 - 25 januari 1989)
  • Commissie voor Economie, Energie en Tewerkstelling (vast lid 26 januari 1989 - 13 februari 1989)
  • Commissie voor Financiën en Begroting (vast lid 26 januari 1989 - 23 november 1991)
  • Commissie voor Ruimtelijke Ordening (plaatsvervangend lid 23 februari 1988 - 25 januari 1989)
  • Commissie voor Samenwerking (plaatsvervangend lid 23 februari 1988 - 25 januari 1989)
  • Commissie voor Samenwerking (plaatsvervangend lid 26 januari 1989 - 23 november 1991)
lid Vlaamse Raad (3 december 1985 - 12 december 1987)
lid Vlaamse Raad (21 maart 1983 - 12 oktober 1985)
  • Commissie voor Economisch, Tewerkstellings- en Energiebeleid (vast lid 27 november 1984 - 12 oktober 1985)
  • Commissie voor Economisch, Tewerkstellings- en Energiebeleid (plaatsvervangend lid 1 juni 1983 - 26 november 1984)
  • Commissie voor Ruimtelijke Ordening, Landinrichting en Natuurbehoud (plaatsvervangend lid 1 juni 1983 - 12 oktober 1985)
  • Commissie voor Huisvesting (plaatsvervangend lid 27 november 1984 - 12 oktober 1985)
Vlaams volksvertegenwoordiger kieskring Kortrijk-Roeselare-Tielt (21 mei 1995 - 12 juni 1999)
  • Commissie ad hoc (artikel 125 van de Grondwet) (lid 13 november 1996 - 13 november 1996)
  • Commissie voor Buitenlandse en Europese Aangelegenheden (vast lid 4 juli 1995 - 12 juni 1999)
  • Commissie voor Werkgelegenheid en Economische Aangelegenheden (vast lid 4 juli 1995 - 12 juni 1999)
  • Commissie voor Financiën en Begroting (plaatsvervangend lid 4 juli 1995 - 12 juni 1999)
  • Commissie voor Onderwijs, Vorming en Wetenschapsbeleid (plaatsvervangend lid 4 juli 1995 - 12 juni 1999)
  • Werkgroep Doorstorting van de aanvullende personenbelasting (plaatsvervangend lid 27 oktober 1998 - 12 juni 1999)

Meer info

Geboren te Kortrijk op 22 mei 1937
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Federale mandaten
  • eresenator (sinds 13 juni 1999)
  • rechtstreeks verkozen senator arrondissement Kortrijk-Ieper (24 november 1991 - 20 mei 1995)
  • rechtstreeks verkozen senator arrondissement Kortrijk-Ieper (13 december 1987 - 23 november 1991)
  • rechtstreeks verkozen senator arrondissement Kortrijk-Ieper (13 oktober 1985 - 12 december 1987)
  • rechtstreeks verkozen senator arrondissement Kortrijk-Ieper (3 maart 1983 - 12 oktober 1985)
Minister
  • gemeenschapsminister van Externe Betrekkingen (10 december 1985 - 2 februari 1988)