U bent hier

Johan Demol

Gewezen Vlaams volksvertegenwoordiger

Meer informatie over Johan Demol?

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • VB (6 juli 1999 - 12 juni 2004)
Vlaams volksvertegenwoordiger Nederlandse taalgroep Brusselse Hoofdstedelijk Raad (6 juli 1999 - 12 juni 2004)

Meer info

Geboren te Ukkel (Brussel) op 9 juni 1957
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Mandaten in andere deelstaatparlementen
  • lid van het Brussels Hoofdstedelijk Parlement (7 juni 2009 - 24 mei 2014)
  • lid van het Brussels Hoofdstedelijk Parlement (13 juni 2004 - 6 juni 2009)
  • lid van de Brusselse Hoofdstedelijke Raad (13 juni 1999 - 12 juni 2004)