U bent hier

Julien Demeulenaere

Gewezen Vlaams volksvertegenwoordiger

Meer informatie over Julien Demeulenaere?

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • VLD (13 juni 1999 - 12 juni 2004)
  • VLD (21 mei 1995 - 12 juni 1999)
  • VLD (15 november 1992 - 20 mei 1995)
  • PVV (7 januari 1992 - 14 november 1992)
lid Vlaamse Raad (7 januari 1992 - 20 mei 1995)
  • Commissie voor Cultuur (vast lid 21 januari 1992 - 20 mei 1995)
  • Commissie voor Huisvesting, Ruimtelijke Ordening en Landinrichting (vast lid 14 juni 1994 - 20 mei 1995)
  • Commissie voor Onderwijs, Vorming en Wetenschapsbeleid (plaatsvervangend lid 22 juni 1992 - 28 april 1993)
Vlaams volksvertegenwoordiger kieskring Veurne-Diksmuide-Ieper-Oostende (13 juni 1999 - 12 juni 2004)
  • Interparlementaire Commissie van de Nederlandse Taalunie (lid 27 september 1999 - 12 juni 2004)
  • Commissie voor Binnenlandse Aangelegenheden, Huisvesting en Stedelijk Beleid (vast lid 27 september 1999 - 29 januari 2002)
  • Commissie voor Buitenlandse en Europese Aangelegenheden (vast lid 27 september 1999 - 11 januari 2000)
  • Commissie voor Onderwijs, Vorming en Wetenschapsbeleid (vast lid 27 september 1999 - 12 juni 2004)
  • Deontologische Commissie (vast lid 27 september 1999 - 12 juni 2004)
  • Commissie voor Reglement en Samenwerking (plaatsvervangend lid 27 september 1999 - 12 juni 2004)
  • Commissie voor Buitenlandse en Europese Aangelegenheden (plaatsvervangend lid 12 januari 2000 - 12 juni 2004)
  • Commissie voor Binnenlandse Aangelegenheden, Huisvesting en Stedelijk Beleid (plaatsvervangend lid 30 januari 2002 - 12 juni 2004)
Vlaams volksvertegenwoordiger kieskring Veurne-Diksmuide-Ieper-Oostende (21 mei 1995 - 12 juni 1999)
  • Commissie voor Binnenlandse Aangelegenheden, Stadsvernieuwing en Huisvesting (secretaris 4 juli 1995 - 12 juni 1999)
  • Interparlementaire Commissie van de Nederlandse Taalunie (lid 4 juli 1995 - 12 juni 1999)
  • Commissie ad hoc Armoede en Uitsluiting (vast lid 28 januari 1997 - 20 april 1998)
  • Werkgroep Doorstorting van de aanvullende personenbelasting (plaatsvervangend lid 27 oktober 1998 - 12 juni 1998)
ere-Vlaams volksvertegenwoordiger (sinds 22 juli 2004)

Meer info

Geboren te Roeselare op 5 augustus 1937
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Federale mandaten
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Veurne-Diksmuide-Oostende (24 november 1991 - 20 mei 1995)