U bent hier

Lieven Dehandschutter

Gewezen Vlaams volksvertegenwoordiger

Meer informatie over Lieven Dehandschutter?

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • N-VA (7 juni 2009 - 31 december 2012)
  • VU (20 oktober 1998 - 12 juni 1999)
Vlaams volksvertegenwoordiger kieskring Oost-Vlaanderen (7 juni 2009 - 31 december 2012)
  • Commissie voor Bestuurszaken, Binnenlands Bestuur, Decreetsevaluatie, Inburgering en Toerisme (vast lid 28 september 2009 - 31 december 2012)
  • Commissie voor Cultuur, Jeugd, Sport en Media (vast lid 28 september 2009 - 31 december 2012)
  • Commissie voor Brussel en de Vlaamse Rand (plaatsvervangend lid 28 september 2009 - 31 december 2012)
Vlaams volksvertegenwoordiger kieskring Sint-Niklaas-Dendermonde (20 oktober 1998 - 12 juni 1999)
  • Commissie voor Cultuur en Sport (vast lid 10 november 1998 - 13 juni 1999)
  • Commissie voor Mediabeleid (vast lid 17 november 1998 - 13 juni 1999)
  • Werkgroep Gelijke Kansen voor Mannen en Vrouwen (plaatsvervangend lid 10 november 1998 - 13 juni 1999)
  • Commissie voor Buitenlandse en Europese Aangelegenheden (plaatsvervangend lid 2 februari 1999 - 13 juni 1999)

Meer info

Geboren te Sint-Niklaas op 9 juni 1958