U bent hier

Veerle Declercq

Gewezen Vlaams volksvertegenwoordiger

Meer informatie over Veerle Declercq?

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • Groen! (17 november 2003 - 12 juni 2004)
  • AGALEV (13 juni 1999 - 16 november 2003)
Vlaams volksvertegenwoordiger kieskring Brugge (13 juni 1999 - 12 juni 2004)
  • Commissie voor de Vervolgingen (lid 27 september 1999 - 13 juni 2004)
  • Gemengde Overlegcommissie Kamer van Volksvertegenwoordigers-Vlaams Parlement (lid 26 juni 2002 - 3 juli 2002)
  • Commissie voor Economie, Landbouw, Werkgelegenheid en Toerisme (vast lid 3 oktober 2001 - 12 juni 2004)
  • Commissie voor Economie, Landbouw, Werkgelegenheid en Toerisme (plaatsvervangend lid 27 september 1999 - 2 oktober 2001)

Meer info

Geboren te Knokke-Heist op 11 augustus 1951