U bent hier

Carl Decaluwe

Gewezen Vlaams volksvertegenwoordiger

Meer informatie over Carl Decaluwe?

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • CD&V (7 juni 2009 - 31 januari 2012)
  • CD&V (13 juni 2004 - 6 juni 2009)
  • CD&V (29 september 2001 - 12 juni 2004)
  • CVP (13 juni 1999 - 28 september 2001)
  • CVP (4 juli 1995 - 12 juni 1999)
Vlaams volksvertegenwoordiger kieskring West-Vlaanderen (7 juni 2009 - 31 januari 2012)
  • Bureau (eerste ondervoorzitter 13 juli 2009 - 31 januari 2012)
  • Uitgebreid Bureau (eerste ondervoorzitter 13 juli 2009 - 31 januari 2012)
  • Controlecommissie voor Regeringsmededelingen (voorzitter 28 september 2009 - 31 januari 2012)
  • Vlaamse Controlecommissie voor de Verkiezingsuitgaven (voorzitter 28 september 2009 - 31 januari 2012)
  • Deontologische Commissie (secretaris 28 september 2009 - 31 januari 2012)
  • Commissie voor Cultuur, Jeugd, Sport en Media (vast lid 28 september 2009 - 31 januari 2012)
  • Commissie voor Reglement en Samenwerking (vast lid 28 september 2009 - 31 januari 2012)
  • Commissie voor Woonbeleid, Stedelijk Beleid en Energie (vast lid 28 september 2009 - 31 januari 2012)
  • Commissie ad hoc (plaatsvervangend lid 15 juli 2009 - 27 september 2009)
  • Commissie voor Buitenlands Beleid, Europese Aangelegenheden en Internationale Samenwerking (plaatsvervangend lid 28 september 2009 - 31 januari 2012)
  • Commissie voor Mobiliteit en Openbare Werken (plaatsvervangend lid 28 september 2009 - 31 januari 2012)
Vlaams volksvertegenwoordiger kieskring West-Vlaanderen (13 juni 2004 - 6 juni 2009)
  • Bureau (tweede ondervoorzitter 22 juli 2004 - 12 juli 2009)
  • Uitgebreid Bureau (tweede ondervoorzitter 22 juli 2004 - 6 juni 2009)
  • Controlecommissie voor Regeringsmededelingen (voorzitter 27 september 2004 - 7 juni 2009)
  • Vlaamse Controlecommissie voor de Verkiezingsuitgaven (voorzitter 27 september 2004 - 7 juni 2009)
  • Vlaamse Opvolgingscommissie voor de Vermogens- en Mandatenaangifte (voorzitter 15 juni 2005 - 7 juni 2009)
  • Commissie Energiearmoede (voorzitter 5 oktober 2005 - 16 april 2008)
  • Commissie voor Reglement en Samenwerking (tweede ondervoorzitter 27 september 2004 - 7 juni 2009)
  • Commissie voor Cultuur, Jeugd, Sport en Media (vast lid 27 september 2004 - 7 juni 2009)
  • Commissie Digitaal Vlaanderen (vast lid 16 maart 2005 - 2 juli 2008)
  • Commissie voor Openbare Werken, Mobiliteit en Energie (vast lid 25 januari 2006 - 10 juli 2007)
  • Commissie voor Wonen, Stedelijk Beleid, Inburgering en Gelijke Kansen (vast lid 10 juli 2007 - 7 juni 2009)
  • Commissie Wonen en Zorg (vast lid 8 juli 2008 - 22 april 2009)
  • Commissie voor Economie, Werk en Sociale Economie (plaatsvervangend lid 27 september 2004 - 10 juli 2007)
  • Commissie voor Openbare Werken, Mobiliteit en Energie (plaatsvervangend lid 27 september 2004 - 25 januari 2006)
  • Commissie voor Wonen, Stedelijk Beleid, Inburgering en Gelijke Kansen (plaatsvervangend lid 27 september 2004 - 10 juli 2007)
  • Deontologische Commissie (plaatsvervangend lid 27 september 2004 - 7 juni 2009)
  • Commissie voor Openbare Werken, Mobiliteit en Energie (plaatsvervangend lid 10 juli 2007 - 7 juni 2009)
Vlaams volksvertegenwoordiger kieskring Kortrijk-Roeselare-Tielt (13 juni 1999 - 12 juni 2004)
  • Commissie voor Cultuur, Media en Sport (vast lid 27 september 1999 - 13 juni 2004)
  • Commissie voor Openbare Werken, Mobiliteit en Energie (vast lid 27 september 1999 - 13 juni 2004)
  • Controlecommissie voor Regeringsmededelingen (vast lid 18 februari 2004 - 13 juni 2004)
  • Informatieve Commissie ad hoc (plaatsvervangend lid 13 juni 1999 - 20 september 1999)
  • Commissie voor Binnenlandse Aangelegenheden, Huisvesting en Stedelijk Beleid (plaatsvervangend lid 27 september 1999 - 13 juni 2004)
  • Commissie ad hoc voor Wapenhandel (plaatsvervangend lid 3 december 2003 - 13 juni 2004)
Vlaams volksvertegenwoordiger kieskring Kortrijk-Roeselare-Tielt (4 juli 1995 - 12 juni 1999)
  • Commissie voor Mediabeleid (secretaris 4 juli 1995 - 13 juni 1999)
  • Commissie voor Ruimtelijke Ordening, Openbare Werken en Vervoer (vast lid 4 juli 1995 - 13 juni 1999)
  • Commissie voor Financiën en Begroting (vast lid 15 december 1995 - 28 januari 1998)
  • Commissie Mobiliteit (vast lid 13 mei 1998 - 13 juni 1999)
  • Commissie voor Binnenlandse Aangelegenheden, Stadsvernieuwing en Huisvesting (plaatsvervangend lid 4 juli 1995 - 26 september 1995)
  • Commissie voor Financiën en Begroting (plaatsvervangend lid 4 juli 1995 - 15 december 1995)
  • Commissie ad hoc Armoede en Uitsluiting (plaatsvervangend lid 29 januari 1997 - 19 februari 1998)
  • Commissie voor Buitenlandse en Europese Aangelegenheden (plaatsvervangend lid 28 januari 1998 - 13 juni 1999)
  • Commissie voor Financiën en Begroting (plaatsvervangend lid 28 januari 1998 - 13 juni 1999)
ereondervoorzitter van het Vlaams Parlement (sinds 27 februari 2012)

Meer info

Geboren te Kortrijk op 18 september 1960
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Lokale mandaten
  • gouverneur provincie West-Vlaanderen (sinds 1 februari 2012)
Federale mandaten
  • gemeenschapssenator (8 juli 1999 - 11 oktober 1999)