U bent hier

Freddy De Vilder

Gewezen Vlaams volksvertegenwoordiger

Meer informatie over Freddy De Vilder?

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • SP (4 juli 1995 - 12 juni 1999)
Vlaams volksvertegenwoordiger kieskring Gent-Eeklo (4 juli 1995 - 12 juni 1999)
  • Commissie voor Staatshervorming, Algemene Zaken en Verzoekschriften (vast lid 4 juli 1995 - 8 oktober 1996)
  • Commissie voor Leefmilieu en Natuurbehoud (vast lid 23 september 1996 - 12 juni 1999)
  • Commissie voor Staatshervorming en Algemene Zaken (vast lid 9 oktober 1996 - 13 oktober 1998)
  • Commissie ad hoc Mobiliteit (vast lid 28 september 1998 - 17 maart 1999)
  • Commissie voor Staatshervorming, Algemene Zaken en Verzoekschriften (vast lid 14 oktober 1998 - 12 juni 1999)
  • Commissie voor Leefmilieu en Natuurbehoud (plaatsvervangend lid 4 juli 1995 - 22 september 1996)
  • Commissie voor Werkgelegenheid en Economische Aangelegenheden (plaatsvervangend lid 4 juli 1995 - 12 juni 1999)
  • Commissie ad hoc Mobiliteit (plaatsvervangend lid 13 mei 1998 - 27 september 1998)
  • Commissie voor Ruimtelijke Ordening, Openbare Werken en Vervoer (plaatsvervangend lid 14 oktober 1998 - 12 juni 1999)

Meer info

Geboren te Zelzate op 1 maart 1955