U bent hier

Claudine De Schepper

Gewezen Vlaams volksvertegenwoordiger

Meer informatie over Claudine De Schepper?

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • Onafhankelijke (20 januari 2004 - 12 juni 2004)
  • VLD (27 september 1999 - 19 januari 2004)
Vlaams volksvertegenwoordiger kieskring Antwerpen (27 september 1999 - 12 juni 2004)
  • Commissie voor Onderwijs, Vorming en Wetenschapsbeleid (vast lid 27 september 1999 - 27 januari 2004)
  • Commissie voor Welzijn, Volksgezondheid en Gelijke Kansen (vast lid 27 september 1999 - 20 januari 2004)
  • Commissie voor Brussel en de Vlaamse Rand (plaatsvervangend lid 27 september 1999 - 27 januari 2004)

Meer info

Geboren te Antwerpen op 31 december 1949