U bent hier

Peter De Ridder

Gewezen Vlaams volksvertegenwoordiger

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • sp·a (15 oktober 2001 - 12 juni 2004)
  • SP (24 januari 2001 - 14 oktober 2001)
  • SP (21 mei 1995 - 12 juni 1999)
Vlaams volksvertegenwoordiger Kieskring Antwerpen (24 januari 2001 - 12 juni 2004)
  • Raadgevende Interparlementaire Beneluxraad (plaatsvervangend lid 25 januari 2001 - 13 juni 2004)
  • Controlecommissie voor Regeringsmededelingen (ondervoorzitter 11 maart 2004 - 12 juni 2004)
  • Commissie voor Buitenlandse en Europese Aangelegenheden (vast lid 30 januari 2001 - 12 juni 2004)
  • Commissie ad hoc voor Wapenhandel (vast lid 3 december 2003 - 12 juni 2004)
  • Controlecommissie voor Verkiezingsuitgaven (vast lid 31 maart 2004 - 12 juni 2004)
  • Commissie voor Cultuur, Media en Sport (plaatsvervangend lid 30 januari 2001 - 12 juni 2004)
  • Controlecommissie voor Regeringsmededelingen (vast lid 18 februari 2004 - 10 maart 2004)
Vlaams volksvertegenwoordiger Kieskring Antwerpen (21 mei 1995 - 12 juni 1999)
  • Werkgroep Gelijke Kansen voor Mannen en Vrouwen (vast lid 7 februari 1996 - 12 juni 1999)
  • Commissie voor Welzijn, Gezondheid en Gezin (vast lid 8 mei 1996 - 12 juni 1999)
  • Commissie voor Cultuur en Sport (plaatsvervangend lid 4 juli 1995 - 12 juni 1999)
  • Commissie voor Mediabeleid (plaatsvervangend lid 23 september 1996 - 12 juni 1999)
  • Commissie ad hoc Bijzondere Jeugdzorg (vast lid 4 september 1998 - 31 maart 1999)
  • Commissie ad hoc Bijzondere Jeugdbijstand (vast lid 9 juli 1998 - 3 september 1998)
  • Commissie ad hoc Armoede en Uitsluiting (vast lid 28 januari 1997 - 20 april 1998)
  • Commissie voor Welzijn en Gezondheid (vast lid 4 juli 1995 - 7 mei 1996)
  • Werkgroep Gelijke Kansen en Emancipatie (vast lid 4 juli 1995 - 6 februari 1996)

Parlementair werk

Meer info

Geboren te Willebroek op 4 maart 1970