U bent hier

Herman De Reuse

Gewezen Vlaams volksvertegenwoordiger

Meer informatie over Herman De Reuse?

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • Vlaams Belang (15 november 2004 - 6 juni 2009)
  • VB (13 juni 2004 - 14 november 2004)
  • VB (13 juni 1999 - 12 juni 2004)
  • VB (21 mei 1995 - 12 juni 1999)
Vlaams volksvertegenwoordiger kieskring West-Vlaanderen (13 juni 2004 - 6 juni 2009)
  • Commissie voor Algemeen Beleid, Financiën en Begroting (secretaris 29 september 2004 - 6 juni 2009)
  • Commissie voor de Vervolgingen (lid 27 september 2004 - 7 juni 2009)
  • Commissie ad hoc (vast lid 23 juli 2004 - 29 september 2004)
  • Commissie voor Algemeen Beleid, Financiën en Begroting (vast lid 27 september 2004 - 28 september 2004)
  • Commissie voor Reglement en Samenwerking (vast lid 27 september 2004 - 7 juni 2009)
  • Subcommissie voor Financiën en Begroting (vast lid 27 september 2004 - 7 juni 2009)
  • Commissie voor Brussel en de Vlaamse Rand (plaatsvervangend lid 27 september 2004 - 6 juni 2009)
  • Controlecommissie voor Regeringsmededelingen (plaatsvervangend lid 27 september 2004 - 7 juni 2009)
  • Vlaamse Controlecommissie voor de Verkiezingsuitgaven (plaatsvervangend lid 27 september 2004 - 7 juni 2009)
  • Vlaamse Opvolgingscommissie voor de Vermogens- en Mandatenaangifte (plaatsvervangend lid 15 juni 2005 - 7 juni 2009)
  • Commissie Vlaamse Grondwet (plaatsvervangend lid 10 mei 2006 - 7 juni 2009)
Vlaams volksvertegenwoordiger kieskring Kortrijk-Roeselare-Tielt (13 juni 1999 - 12 juni 2004)
  • Commissie voor Algemeen Beleid, Financiën en Begroting (secretaris 29 september 1999 - 12 juni 2004)
  • Commissie voor de Vervolgingen (lid 27 september 1999 - 12 juni 2004)
  • Subcommissie voor Financiën en Begroting (lid 19 oktober 1999 - 12 juni 2004)
  • Commissie van Onderzoek over de toekenning en de aanwending van scheepskredieten (lid 16 mei 2000 - 30 juni 2000)
  • Commissie voor Algemeen Beleid, Financiën en Begroting (vast lid 27 september 1999 - 28 september 1999)
  • Deontologische Commissie (vast lid 27 september 1999 - 12 juni 2004)
  • Controlecommissie voor Regeringsmededelingen (vast lid 18 februari 2004 - 12 juni 2004)
  • Controlecommissie voor Verkiezingsuitgaven (vast lid 31 maart 2004 - 12 juni 2004)
  • Informatieve Commissie ad hoc (dioxinecrisis) (plaatsvervangend lid 29 juli 1999 - 20 september 1999)
  • Commissie voor Institutionele en Bestuurlijke Hervorming en Ambtenarenzaken (plaatsvervangend lid 7 november 2001 - 12 juni 2004)
Vlaams volksvertegenwoordiger kieskring Kortrijk-Roeselare-Tielt (21 mei 1995 - 12 juni 1999)
  • Commissie voor Vervolgingen (lid 4 juli 1995 - 12 juni 1999)
  • Subcommissie voor Financiën en Begroting (lid 4 juli 1995 - 12 juni 1999)
  • Commissie ad hoc (artikel 125 van de Grondwet) (lid 13 november 1996 - 13 november 1996)
  • Commissie voor Financiën en Begroting (vast lid 4 juli 1995 - 12 juni 1999)
  • Deontologische Commissie (vast lid 18 december 1997 - 12 juni 1999)
  • Werkgroep Doorstorting van de aanvullende personenbelasting (vast lid 27 oktober 1998 - 12 juni 1999)
  • Commissie voor Mediabeleid (plaatsvervangend lid 4 juli 1995 - 12 juni 1999)
ere-Vlaams volksvertegenwoordiger (sinds 15 juli 2009)

Meer info

Geboren te Liedekerke op 3 mei 1944 , overleden op 30 mei 2018