U bent hier

Ann De Martelaer

Gewezen Vlaams volksvertegenwoordiger

Meer informatie over Ann De Martelaer?

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • Groen! (17 november 2003 - 12 juni 2004)
  • AGALEV (13 juli 1999 - 16 november 2003)
Vlaams volksvertegenwoordiger kieskring Leuven (13 juli 1999 - 12 juni 2004)
  • Subcommissie voor Financiën en Begroting (lid 19 oktober 1999 - 12 juni 2004)
  • Commissie voor Welzijn, Volksgezondheid en Gelijke Kansen (plaatsvervangend lid 27 september 1999 - 12 juni 2004)
  • Commissie ad hoc Milieu en Gezondheid (plaatsvervangend lid 21 december 2000 - 27 juni 2001)
  • Commissie voor Binnenlandse Aangelegenheden, Huisvesting en Stedelijk Beleid (plaatsvervangend lid 3 juni 2003 - 13 juni 2004)

Meer info

Geboren te Kimpangu (Congo) op 20 november 1959