U bent hier

Anny De Maght-Aelbrecht

Gewezen Vlaams volksvertegenwoordiger

Meer informatie over Anny De Maght-Aelbrecht?

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • VLD (13 juni 1999 - 12 juni 2004)
  • VLD (21 mei 1995 - 12 juni 1999)
  • VLD (15 november 1992 - 20 mei 1995)
  • PVV (7 januari 1992 - 14 november 1992)
eresecretaris van het Vlaams Parlement (sinds 22 juli 2004)
lid Vlaamse Raad (7 januari 1992 - 20 mei 1995)
  • Commissie voor Leefmilieu en Natuurbehoud (vast lid 21 januari 1992 - 9 juni 1992)
  • Werkgroep Vrouwen (vast lid 20 februari 1992 - 20 mei 1995)
  • Commissie voor Leefmilieu en Natuurbehoud (plaatsvervangend lid 10 juni 1992 - 20 mei 1995)
  • Commissie voor Binnenlandse Aangelegenheden en Ambtenarenzaken (plaatsvervangend lid 5 mei 1994 - 20 mei 1995)
Vlaams volksvertegenwoordiger kieskring Aalst-Oudenaarde (13 juni 1999 - 12 juni 2004)
  • Bureau (secretaris 13 juli 1999 - 6 juli 2004)
  • Uitgebreid Bureau (secretaris 13 juli 1999 - 12 juni 2004)
  • Interparlementaire Commissie van de Nederlandse Taalunie (lid 27 september 1999 - 21 mei 2001)
  • Commissie voor Binnenlandse Aangelegenheden, Huisvesting en Stedelijk Beleid (vast lid 27 september 1999 - 12 juni 2004)
  • Commissie voor Reglement en Samenwerking (vast lid 27 september 1999 - 12 juni 2004)
  • Informatieve Commissie ad hoc (dioxinecrisis) (plaatsvervangend lid 29 juli 1999 - 20 september 1999)
  • Commissie voor Leefmilieu, Natuurbehoud en Ruimtelijke Ordening (plaatsvervangend lid 27 september 1999 - 12 juni 2004)
  • Commissie voor Openbare Werken, Mobiliteit en Energie (plaatsvervangend lid 27 september 1999 - 12 juni 2004)
Vlaams volksvertegenwoordiger kieskring Aalst-Oudenaarde (21 mei 1995 - 12 juni 1999)
  • Interparlementaire Commissie van de Nederlandse Taalunie (lid 4 juli 1995 - 24 oktober 1995)
  • Commissie voor Leefmilieu en Natuurbehoud (vast lid 4 juli 1995 - 12 juni 1999)
  • Werkgroep Gelijke Kansen en Emancipatie (vast lid 4 juli 1995 - 6 februari 1996)
  • Werkgroep Gelijke Kansen voor Mannen en Vrouwen (vast lid 7 februari 1996 - 12 juni 1999)
  • Commissie ad hoc Armoede en Uitsluiting (vast lid 28 januari 1997 - 20 april 1998)

Meer info

Geboren te Meldert (Aalst) op 6 juli 1943
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Federale mandaten
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Aalst (24 november 1991 - 20 mei 1995)