U bent hier

Herman De Loor

Gewezen Vlaams volksvertegenwoordiger

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • sp·a (15 oktober 2001 - 15 december 2002)
  • SP (13 juni 1999 - 14 oktober 2001)
  • SP (21 mei 1995 - 12 juni 1999)
  • SP (2 februari 1988 - 23 november 1991)
  • SP (3 december 1985 - 12 december 1987)
  • SP (22 december 1981 - 12 oktober 1985)
Vlaams volksvertegenwoordiger Kieskring Aalst-Oudenaarde (13 juni 1999 - 15 december 2002)
  • Commissie voor Binnenlandse Aangelegenheden, Huisvesting en Stedelijk Beleid (secretaris 29 september 1999 - 15 december 2002)
  • Deontologische Commissie (plaatsvervangend lid 27 september 1999 - 15 december 2002)
  • Commissie voor Binnenlandse Aangelegenheden, Huisvesting en Stedelijk Beleid (vast lid 27 september 1999 - 28 september 1999)
Vlaams volksvertegenwoordiger Kieskring Aalst-Oudenaarde (21 mei 1995 - 12 juni 1999)
  • Commissie voor Binnenlandse Aangelegenheden, Stadsvernieuwing en Huisvesting (vast lid 4 juli 1995 - 12 juni 1999)
  • Werkgroep Doorstorting van de aanvullende personenbelasting (vast lid 27 oktober 1998 - 12 juni 1999)
  • Deontologische Commissie (plaatsvervangend lid 17 maart 1998 - 12 juni 1999)
  • Commissie voor Reglement en Samenwerking (plaatsvervangend lid 3 maart 1999 - 12 juni 1999)
Lid Vlaamse Raad (2 februari 1988 - 23 november 1991)
  • Bureau (secretaris 18 oktober 1988 - 6 januari 1992)
  • Uitgebreid Bureau (secretaris 18 oktober 1988 - 23 november 1991)
  • Commissie voor Huisvesting, Ruimtelijke Ordening en Landinrichting (eerste ondervoorzitter 15 februari 1989 - 23 november 1991)
  • Commissie voor Binnenlandse Aangelegenheden en Openbaar Ambt (vast lid 26 januari 1989 - 23 november 1991)
  • Commissie voor Samenwerking (plaatsvervangend lid 26 januari 1989 - 23 november 1991)
  • Commissie voor de Algemene Zaken, het Reglement en de Verzoekschriften (plaatsvervangend lid 7 januari 1991 - 23 november 1991)
  • Werkgroep Ruimtelijke Ordening (plaatsvervangend lid 19 maart 1991 - 23 november 1991)
  • Werkgroep Alternatieve Financiering van de Sociale Huisvesting (lid 24 januari 1990 - 20 maart 1990)
  • Commissie voor de Media (plaatsvervangend lid 26 januari 1989 - 16 oktober 1989)
  • Werkgroep Brussel (plaatsvervangend lid 16 februari 1989 - 30 juni 1989)
  • Commissie voor Huisvesting, Ruimtelijke Ordening en Landinrichting (vast lid 26 januari 1989 - 14 februari 1989)
  • Commissie voor Huisvesting en Stadsvernieuwing (eerste ondervoorzitter 23 februari 1988 - 25 januari 1989)
  • Commissie voor Samenwerking (vast lid 18 oktober 1988 - 25 januari 1989)
  • Commissie voor Binnenlandse Aangelegenheden en Taaldecreetgeving (vast lid 9 november 1988 - 25 januari 1989)
  • Commissie voor de Media (plaatsvervangend lid 26 mei 1988 - 25 januari 1989)
  • Commissie voor Binnenlandse Aangelegenheden en Taaldecreetgeving (plaatsvervangend lid 23 februari 1988 - 8 november 1988)
  • Bureau (tweede ondervoorzitter 26 mei 1988 - 17 oktober 1988)
  • Uitgebreid Bureau (tweede ondervoorzitter 26 mei 1988 - 17 oktober 1988)
  • Commissie voor Samenwerking (tweede ondervoorzitter 26 mei 1988 - 17 oktober 1988)
Lid Vlaamse Raad (3 december 1985 - 12 december 1987)
  • Commissie voor Huisvesting en Stadsvernieuwing (vast lid 13 december 1985 - 12 december 1987)
  • Commissie voor Binnenlandse Aangelegenheden en Taaldecreetgeving (plaatsvervangend lid 13 december 1985 - 12 december 1987)
Lid Vlaamse Raad (22 december 1981 - 12 oktober 1985)
  • Commissie voor Huisvesting (vast lid 26 januari 1982 - 12 oktober 1985)
  • Commissie voor Binnenlandse Aangelegenheden (vast lid 10 februari 1983 - 12 oktober 1985)
  • Commissie voor Ondergeschikte Besturen (vast lid 23 maart 1982 - 9 februari 1983)
  • Commissie voor Ondergeschikte Besturen (plaatsvervangend lid 26 januari 1982 - 22 maart 1982)
  • Commissie voor Samenwerking (plaatsvervangend lid 26 januari 1982 - 22 maart 1982)

Parlementair werk

Meer info

Geboren te Velzeke-Ruddershove (Zottegem) op 28 juni 1942
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Federale mandaten
  • eresenator (sinds 14 maart 2016)
  • provinciaal senator (Oost-Vlaanderen) (9 december 1991 - 20 mei 1995)
  • rechtstreeks verkozen senator arrondissement Oudenaarde-Aalst (13 december 1987 - 23 november 1991)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Aalst (13 oktober 1985 - 12 december 1987)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Aalst (8 november 1981 - 12 oktober 1985)