U bent hier

Hilde De Lobel

Gewezen Vlaams volksvertegenwoordiger

Meer informatie over Hilde De Lobel?

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • Vlaams Belang (19 april 2006 - 6 juni 2009)
  • VB (13 juni 1999 - 12 juni 2004)
Vlaams volksvertegenwoordiger kieskring Antwerpen (19 april 2006 - 6 juni 2009)
  • Commissie voor Algemeen Beleid, Financiën en Begroting (vast lid 26 april 2006 - 13 maart 2007)
  • Commissie voor Binnenlandse Aangelegenheden, Bestuurszaken, Institutionele en Bestuurlijke Hervorming en Decreetsevaluatie (vast lid 26 april 2006 - 6 juni 2009)
  • Commissie voor Wonen, Stedelijk Beleid, Inburgering en Gelijke Kansen (vast lid 14 maart 2007 - 6 juni 2009)
  • Commissie ad hoc Wonen en Zorg (vast lid 8 juli 2008 - 22 april 2009)
  • Commissie voor Cultuur, Jeugd, Sport en Media (plaatsvervangend lid 26 april 2006 - 6 juni 2009)
  • Commissie voor Wonen, Stedelijk Beleid, Inburgering en Gelijke Kansen (plaatsvervangend lid 26 april 2006 - 13 maart 2007)
  • Commissie voor Algemeen Beleid, Financiën en Begroting (plaatsvervangend lid 14 maart 2007 - 6 juni 2009)
  • Commissie voor Buitenlands Beleid, Europese Aangelegenheden, Internationale Samenwerking en Toerisme (plaatsvervangend lid 24 september 2007 - 6 juni 2009)
Vlaams volksvertegenwoordiger kieskring Antwerpen (13 juni 1999 - 12 juni 2004)
  • Commissie voor Binnenlandse Aangelegenheden, Huisvesting en Stedelijk Beleid (vast lid 27 september 1999 - 12 juni 2004)
  • Commissie voor Institutionele en Bestuurlijke Hervorming en Ambtenarenzaken (vast lid 27 september 1999 - 12 juni 2004)
  • Commissie voor Cultuur, Media en Sport (vast lid 26 mei 2003 - 12 juni 2004)
  • Commissie voor Algemeen Beleid, Financiën en Begroting (plaatsvervangend lid 27 september 1999 - 12 juni 2004)
  • Commissie voor Brussel en de Vlaamse Rand (plaatsvervangend lid 27 september 1999 - 12 juni 2004)
  • Commissie voor Buitenlandse en Europese Aangelegenheden (plaatsvervangend lid 27 september 1999 - 12 juni 2004)
  • Raadgevende Interparlementaire Beneluxraad (plaatsvervangend lid 27 september 1999 - 13 juni 2004)
  • Controlecommissie voor Verkiezingsuitgaven (plaatsvervangend lid 31 maart 2004 - 12 juni 2004)

Meer info

Geboren te Anderlecht (Brussel) op 4 juni 1952