U bent hier

Niki De Gryze

Gewezen Vlaams volksvertegenwoordiger

Meer informatie over Niki De Gryze?

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • VB (13 juni 1999 - 12 juni 2004)
Vlaams volksvertegenwoordiger kieskring Gent-Eeklo (13 juni 1999 - 12 juni 2004)
  • Interparlementaire Commissie van de Nederlandse Taalunie (lid 30 januari 2004 - 13 juni 2004)
  • Commissie voor Welzijn, Volksgezondheid en Gelijke Kansen (vast lid 27 september 1999 - 12 juni 2004)
  • Commissie voor Cultuur, Media en Sport (vast lid 7 november 2001 - 12 juni 2004)
  • Commissie voor Cultuur, Media en Sport (plaatsvervangend lid 27 september 1999 - 6 november 2001)
  • Commissie voor Leefmilieu, Natuurbehoud en Ruimtelijke Ordening (plaatsvervangend lid 27 september 1999 - 12 juni 2004)
  • Commissie ad hoc Milieu en Gezondheid (plaatsvervangend lid 21 december 2000 - 27 juni 2001)

Meer info

Geboren te Gent op 11 december 1949