U bent hier

Frans De Cock

Gewezen Vlaams volksvertegenwoordiger

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • VLD (13 juni 1999 - 12 juni 2004)
Vlaams volksvertegenwoordiger Kieskring Mechelen-Turnhout (13 juni 1999 - 12 juni 2004)
  • Commissie voor Cultuur, Media en Sport (vast lid 12 januari 2000 - 13 juni 2004)
  • Commissie voor Reglement en Samenwerking (vast lid 30 september 2003 - 13 juni 2004)
  • Commissie voor Institutionele en Bestuurlijke Hervorming en Ambtenarenzaken (plaatsvervangend lid 27 september 1999 - 12 juni 2004)
  • Commissie voor Onderwijs, Vorming en Wetenschapsbeleid (plaatsvervangend lid 27 september 1999 - 12 juni 2004)
  • Commissie voor Welzijn, Volksgezondheid en Gelijke Kansen (plaatsvervangend lid 27 september 1999 - 12 juni 2004)
  • Commissie voor Algemeen Beleid, Financiën en Begroting (vast lid 27 september 1999 - 12 juni 2004)
  • Commissie voor Economie, Landbouw, Werkgelegenheid en Toerisme (vast lid 19 juni 2001 - 12 juni 2004)
  • Commissie ad hoc voor Wapenhandel (vast lid 3 december 2003 - 12 juni 2004)
  • Commissie ad hoc Milieu en Gezondheid (vast lid 7 februari 2001 - 27 juni 2001)
  • Commissie voor Economie, Landbouw, Werkgelegenheid en Toerisme (plaatsvervangend lid 27 september 1999 - 18 juni 2001)
  • Commissie ad hoc Milieu en Gezondheid (plaatsvervangend lid 21 december 2000 - 6 februari 2001)

Parlementair werk

Ingediende documenten

Meer info

Geboren te Herentals op 7 januari 1956