U bent hier

Dirk De Cock

Gewezen Vlaams volksvertegenwoordiger

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • Onafhankelijke (10 februari 2009 - 6 juni 2009)
  • sp·a (18 december 2008 - 9 februari 2009)
  • sp·a + VlaamsProgressieven (23 april 2008 - 17 december 2008)
  • sp·a-spirit (11 januari 2006 - 22 april 2008)
  • VU&ID (6 juli 1999 - 12 juni 2004)
Vlaams volksvertegenwoordiger Kieskring Oost-Vlaanderen (11 januari 2006 - 6 juni 2009)
  • Commissie voor Onderwijs, Vorming, Wetenschap en Innovatie (ondervoorzitter 22 november 2007 - 17 februari 2009)
  • Commissie voor Brussel en de Vlaamse Rand (vast lid 18 januari 2006 - 17 februari 2009)
  • Commissie Vlaamse Grondwet (plaatsvervangend lid 17 januari 2007 - 17 februari 2009)
  • Commissie voor Binnenlandse Aangelegenheden, Bestuurszaken, Institutionele en Bestuurlijke Hervorming en Decreetsevaluatie (plaatsvervangend lid 17 januari 2007 - 17 februari 2009)
  • Commissie voor Onderwijs, Vorming, Wetenschap en Innovatie (vast lid 14 november 2007 - 21 november 2007)
  • Commissie voor Onderwijs, Vorming, Wetenschap en Innovatie (plaatsvervangend lid 17 januari 2007 - 13 november 2007)
  • Commissie voor Wonen, Stedelijk Beleid, Inburgering en Gelijke Kansen (plaatsvervangend lid 18 januari 2006 - 17 januari 2007)
Vlaams volksvertegenwoordiger Kieskring Sint-Niklaas-Dendermonde (6 juli 1999 - 12 juni 2004)
  • Interparlementaire Commissie van de Nederlandse Taalunie (voorzitter 29 mei 2001 - 12 juni 2004)
  • Commissie voor Onderwijs, Vorming en Wetenschapsbeleid (secretaris 7 februari 2002 - 12 juni 2004)
  • Subcommissie voor Onderwijs (lid 28 januari 2004 - 12 juni 2004)
  • Commissie voor Binnenlandse Aangelegenheden, Huisvesting en Stedelijk Beleid (vast lid 27 september 1999 - 12 juni 2004)
  • Commissie voor Brussel en de Vlaamse Rand (plaatsvervangend lid 16 oktober 2002 - 12 juni 2004)
  • Controlecommissie voor Regeringsmededelingen (plaatsvervangend lid 18 februari 2004 - 12 juni 2004)
  • Commissie voor Onderwijs, Vorming en Wetenschapsbeleid (vast lid 30 januari 2002 - 6 februari 2002)
  • Commissie voor Onderwijs, Vorming en Wetenschapsbeleid (plaatsvervangend lid 27 september 1999 - 29 januari 2002)
  • Interparlementaire Commissie van de Nederlandse Taalunie (lid 23 mei 2001 - 28 mei 2001)

Parlementair werk

Tussenkomsten

Meer info

Geboren te Dendermonde op 30 september 1955