U bent hier

Lisette Croes

Gewezen Vlaams volksvertegenwoordiger

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • SP (13 juni 1999 - 17 januari 2001)
Vlaams volksvertegenwoordiger Kieskring Hasselt-Tongeren-Maaseik (13 juni 1999 - 17 januari 2001)
  • Raadgevende Interparlementaire Beneluxraad (plaatsvervangend lid 27 september 1999 - 17 januari 2001)
  • Commissie voor Buitenlandse en Europese Aangelegenheden (vast lid 27 september 1999 - 17 januari 2001)

Parlementair werk

Ingediende documenten

Vragen

Er is geen online informatie beschikbaar, voor meer informatie kunt u contact opnemen met archief@vlaamsparlement.be

Tussenkomsten

Er is geen online informatie beschikbaar, voor meer informatie kunt u contact opnemen met archief@vlaamsparlement.be

Meer info

Geboren te Hasselt op 28 februari 1939
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Federale mandaten
  • eresenator (situatie op 5 februari 2001)
  • volksvertegenwoordiger kieskring Hasselt-Tongeren-Maaseik (21 mei 1995 - 22 februari 1999)
  • gecoöpteerd senator (23 december 1991 - 20 mei 1995)
  • gecoöpteerd senator (14 januari 1988 - 23 november 1991)
  • gecoöpteerd senator (12 november 1985 - 12 december 1987)