U bent hier

Marc Cordeel

Gewezen Vlaams volksvertegenwoordiger

Meer informatie over Marc Cordeel?

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • Open Vld (5 juli 2007 - 1 februari 2008)
  • VLD-Vivant (6 juli 2004 - 4 juli 2007)
  • VLD (13 juni 1999 - 12 juni 2004)
  • VLD (21 mei 1995 - 12 juni 1999)
  • VLD (15 november 1992 - 20 mei 1995)
  • PVV (7 januari 1992 - 14 november 1992)
lid Vlaamse Raad (7 januari 1992 - 20 mei 1995)
  • Commissie voor Openbare Werken en Vervoer (vast lid 21 januari 1992 - 20 mei 1995)
  • Werkgroep Vrouwen (plaatsvervangend lid 20 februari 1992 - 13 juni 1994)
Vlaams volksvertegenwoordiger kieskring Oost-Vlaanderen (6 juli 2004 - 1 februari 2008)
  • Commissie voor Openbare Werken, Mobiliteit en Energie (vast lid 20 december 2005 - 16 oktober 2007)
  • Commissie voor Brussel en de Vlaamse Rand (plaatsvervangend lid 27 september 2004 - 1 februari 2008)
  • Commissie voor Openbare Werken, Mobiliteit en Energie (plaatsvervangend lid 27 september 2004 - 20 december 2005)
  • Commissie voor Welzijn, Volksgezondheid en Gezin (plaatsvervangend lid 27 september 2004 - 1 februari 2008)
  • Commissie voor Wonen, Stedelijk Beleid, Inburgering en Gelijke Kansen (plaatsvervangend lid 27 september 2004 - 1 februari 2008)
  • Controlecommissie voor Regeringsmededelingen (plaatsvervangend lid 27 september 2004 - 1 februari 2008)
  • Vlaamse Controlecommissie voor de Verkiezingsuitgaven (plaatsvervangend lid 27 september 2004 - 1 februari 2008)
  • Vlaamse Opvolgingscommissie voor de Vermogens- en Mandatenaangifte (plaatsvervangend lid 15 juni 2005 - 1 februari 2008)
  • Commissie voor Openbare Werken, Mobiliteit en Energie (plaatsvervangend lid 17 oktober 2007 - 1 februari 2008)
Vlaams volksvertegenwoordiger kieskring Sint-Niklaas-Dendermonde (13 juni 1999 - 12 juni 2004)
  • Commissie voor Openbare Werken, Mobiliteit en Energie (vast lid 27 september 1999 - 12 juni 2004)
  • Commissie voor Binnenlandse Aangelegenheden, Huisvesting en Stedelijk Beleid (plaatsvervangend lid 27 september 1999 - 29 januari 2002)
  • Commissie voor Leefmilieu, Natuurbehoud en Ruimtelijke Ordening (plaatsvervangend lid 27 september 1999 - 29 januari 2002)
  • Commissie voor Algemeen Beleid, Financiën en Begroting (plaatsvervangend lid 20 februari 2002 - 12 juni 2004)
Vlaams volksvertegenwoordiger kieskring Sint-Niklaas-Dendermonde (21 mei 1995 - 12 juni 1999)
  • Commissie voor Reglement en Samenwerking (vast lid 4 juli 1995 - 5 juli 1995)
  • Commissie voor Binnenlandse Aangelegenheden, Stadsvernieuwing en Huisvesting (plaatsvervangend lid 4 juli 1995 - 12 juni 1999)
  • Commissie voor Ruimtelijke Ordening, Openbare Werken en Vervoer (plaatsvervangend lid 4 juli 1995 - 12 juni 1999)
  • Commissie voor Reglement en Samenwerking (plaatsvervangend lid 6 juli 1995 - 12 juni 1999)
ere-Vlaams volksvertegenwoordiger (sinds 10 maart 2008)

Meer info

Geboren te Sint-Niklaas op 12 april 1946
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Lokale mandaten
  • burgemeester (waarnemend) Temse (1 januari 2006 - 13 februari 2006)
Federale mandaten
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Sint-Niklaas (24 november 1991 - 20 mei 1995)