U bent hier

Joachim Coens

Gewezen Vlaams volksvertegenwoordiger

Meer informatie over Joachim Coens?

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • CVP (13 juni 1999 - 15 maart 2001)
  • CVP (21 mei 1995 - 12 juni 1999)
Vlaams volksvertegenwoordiger kieskring Brugge (13 juni 1999 - 15 maart 2001)
  • Subcommissie voor Financiën en Begroting (lid 7 februari 2001 - 15 maart 2001)
  • Informatieve Commissie ad hoc (dioxinecrisis) (vast lid 29 juli 1999 - 20 september 1999)
  • Commissie voor Algemeen Beleid, Financiën en Begroting (vast lid 27 september 1999 - 15 maart 2001)
  • Commissie voor Leefmilieu, Natuurbehoud en Ruimtelijke Ordening (vast lid 27 september 1999 - 15 maart 2001)
  • Commissie ad hoc Milieu en Gezondheid (vast lid 21 december 2000 - 15 maart 2001)
  • Commissie voor Cultuur, Media en Sport (plaatsvervangend lid 27 september 1999 - 15 maart 2001)
  • Commissie voor Openbare Werken, Mobiliteit en Energie (plaatsvervangend lid 27 september 1999 - 15 maart 2001)
Vlaams volksvertegenwoordiger kieskring Brugge (21 mei 1995 - 12 juni 1999)
  • Commissie voor Cultuur en Sport (vast lid 4 juli 1995 - 12 juni 1999)
  • Commissie voor Ruimtelijke Ordening, Openbare Werken en Vervoer (vast lid 4 juli 1995 - 12 juni 1999)
  • Commissie ad hoc Mobiliteit (vast lid 13 mei 1998 - 17 maart 1999)
  • Commissie voor Mediabeleid (plaatsvervangend lid 4 juli 1995 - 12 juni 1999)
  • Commissie voor Reglement en Samenwerking (plaatsvervangend lid 4 juli 1995 - 12 juni 1999)
  • Commissie voor Werkgelegenheid en Economische Aangelegenheden (plaatsvervangend lid 28 januari 1998 - 12 juni 1999)

Meer info

Geboren te Brugge op 6 september 1966