U bent hier

Patricia Ceysens

Gewezen Vlaams volksvertegenwoordiger

Meer informatie over Patricia Ceysens?

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • Open Vld (7 juni 2009 - 24 mei 2014)
  • Open Vld (5 juli 2007 - 9 oktober 2007)
  • VLD-Vivant (13 juni 2004 - 4 juli 2007)
  • VLD (13 juni 1999 - 9 juni 2003)
  • VLD (21 mei 1995 - 12 juni 1999)
Vlaams volksvertegenwoordiger kieskring Vlaams-Brabant (7 juni 2009 - 24 mei 2014)
  • Commissie voor Economie, Economisch Overheidsinstrumentarium, Innovatie, Wetenschapsbeleid, Werk en Sociale Economie (voorzitter 28 september 2009 - 24 mei 2014)
  • Commissie voor Reglement en Samenwerking (plaatsvervangend lid 28 september 2009 - 24 mei 2014)
  • Controlecommissie voor Regeringsmededelingen (plaatsvervangend lid 28 september 2009 - 24 mei 2014)
  • Deontologische Commissie (plaatsvervangend lid 28 september 2009 - 24 mei 2014)
  • Vlaamse Controlecommissie voor de Verkiezingsuitgaven (plaatsvervangend lid 28 september 2009 - 24 mei 2014)
  • Vlaamse Opvolgingscommissie voor de Vermogens- en Mandatenaangifte (plaatsvervangend lid 28 september 2009 - 24 mei 2014)
Vlaams volksvertegenwoordiger kieskring Vlaams-Brabant (13 juni 2004 - 9 oktober 2007)
  • Uitgebreid Bureau (fractievoorzitter, lid 22 juli 2004 - 9 oktober 2007)
  • Commissie ad hoc Digitaal Vlaanderen (voorzitter 13 april 2005 - 9 oktober 2007)
  • Commissie ad hoc (vast lid 23 juli 2004 - 29 september 2004)
  • Commissie voor Algemeen Beleid, Financiën en Begroting (vast lid 27 september 2004 - 7 december 2004)
  • Commissie voor Reglement en Samenwerking (vast lid 27 september 2004 - 26 oktober 2004)
  • Commissie ad hoc Digitaal Vlaanderen (vast lid 16 maart 2005 - 13 april 2005)
  • Commissie Vlaamse Grondwet (vast lid 19 oktober 2005 - 9 oktober 2007)
  • Commissie voor Reglement en Samenwerking (vast lid 6 december 2006 - 9 oktober 2007)
  • Deontologische Commissie (vast lid 6 december 2006 - 9 oktober 2007)
  • Commissie voor Cultuur, Jeugd, Sport en Media (plaatsvervangend lid 27 september 2004 - 23 september 2007)
  • Commissie voor Economie, Werk en Sociale Economie (plaatsvervangend lid 27 september 2004 - 23 september 2007)
  • Commissie voor Welzijn, Volksgezondheid en Gezin (plaatsvervangend lid 27 september 2004 - 9 oktober 2007)
  • Commissie voor Algemeen Beleid, Financiën en Begroting (plaatsvervangend lid 8 december 2004 - 9 oktober 2007)
  • Commissie voor Binnenlandse Aangelegenheden, Bestuurszaken, Institutionele en Bestuurlijke Hervorming en Decreetsevaluatie (plaatsvervangend lid 7 november 2006 - 9 oktober 2007)
  • Commissie voor Buitenlands Beleid, Europese Aangelegenheden, Internationale Samenwerking en Toerisme (plaatsvervangend lid 7 november 2006 - 9 oktober 2007)
  • Commissie voor Brussel en de Vlaamse Rand (plaatsvervangend lid 6 december 2006 - 9 oktober 2007)
Vlaams volksvertegenwoordiger kieskring Leuven (13 juni 1999 - 9 juni 2003)
  • Commissie voor Welzijn, Volksgezondheid en Gelijke Kansen (voorzitter 29 september 1999 - 9 juni 2003)
  • Commissie voor Welzijn, Volksgezondheid en Gelijke Kansen (vast lid 27 september 1999 - 28 september 1999)
  • Commissie ad hoc Milieu en Gezondheid (plaatsvervangend lid 21 december 2000 - 27 juni 2001)
Vlaams volksvertegenwoordiger kieskring Leuven (21 mei 1995 - 12 juni 1999)
  • Commissie voor Mediabeleid (vast lid 4 juli 1995 - 12 juni 1999)
  • Commissie voor Welzijn en Gezondheid (vast lid 4 juli 1995 - 7 mei 1996)
  • Commissie voor Welzijn, Gezondheid en Gezin (vast lid 8 mei 1996 - 12 juni 1999)
  • Commissie ad hoc Armoede en Uitsluiting (vast lid 28 januari 1997 - 20 april 1998)
  • Werkgroep Gelijke Kansen voor Mannen en Vrouwen (vast lid 2 december 1997 - 12 juni 1999)
  • Commissie ad hoc Bijzondere Jeugdbijstand (vast lid 9 juli 1998 - 3 september 1998)
  • Commissie ad hoc Bijzondere Jeugdzorg (vast lid 4 september 1998 - 31 maart 1999)
  • Werkgroep Gelijke Kansen en Emancipatie (plaatsvervangend lid 4 juli 1995 - 6 februari 1996)
  • Werkgroep Gelijke Kansen voor Mannen en Vrouwen (plaatsvervangend lid 7 februari 1996 - 1 december 1997)
  • Deontologische Commissie (plaatsvervangend lid 17 maart 1998 - 12 juni 1999)

Meer info

Geboren te Maaseik op 5 juni 1965
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Federale mandaten
  • volksvertegenwoordiger kieskring Vlaams-Brabant (sinds 25 mei 2014)
Minister
  • Vlaams minister van Economie, Ondernemen, Wetenschap, Innovatie en Buitenlandse Handel (10 oktober 2007 - 12 juli 2009)
  • Vlaams minister van Economie, Buitenlands Beleid en E-government (10 juni 2003 - 21 juli 2004)