U bent hier

Jan Caubergs

Gewezen Vlaams volksvertegenwoordiger

Meer informatie over Jan Caubergs?

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • Onafhankelijke (30 augustus 1996 - 12 juni 1999)
  • VB (21 mei 1995 - 29 augustus 1996)
  • VB (7 januari 1992 - 20 mei 1995)
lid Vlaamse Raad (7 januari 1992 - 20 mei 1995)
  • Commissie voor Leefmilieu en Natuurbehoud (vast lid 21 januari 1992 - 15 december 1993)
  • Commissie voor Huisvesting, Ruimtelijke Ordening en Landinrichting (plaatsvervangend lid 21 januari 1992 - 29 januari 1992)
  • Commissie voor Leefmilieu en Natuurbehoud (plaatsvervangend lid 16 december 1993 - 20 mei 1995)
Vlaams volksvertegenwoordiger kieskring Hasselt-Tongeren-Maaseik (21 mei 1995 - 12 juni 1999)
  • Commissie voor Leefmilieu en Natuurbehoud (vast lid 4 juli 1995 - 22 september 1996)
  • Commissie voor Welzijn en Gezondheid (plaatsvervangend lid 4 juli 1995 - 7 mei 1996)
  • Commissie voor Welzijn, Gezondheid en Gezin (plaatsvervangend lid 8 mei 1996 - 26 november 1996)

Meer info

Geboren te Koersel (Beringen) op 18 oktober 1930
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Federale mandaten
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Hasselt (24 november 1991 - 20 mei 1995)