U bent hier

Herman Candries

Gewezen Vlaams volksvertegenwoordiger

Meer informatie over Herman Candries?

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • CVP (4 juli 1995 - 26 januari 1998)
  • CVP (13 september 1993 - 20 mei 1995)
  • VU (7 januari 1992 - 12 september 1993)
  • VU (2 februari 1988 - 23 november 1991)
lid Vlaamse Raad (7 januari 1992 - 20 mei 1995)
  • Commissie voor Economie, Energie en Tewerkstelling (eerste ondervoorzitter 30 januari 1992 - 19 februari 1992)
  • Commissie voor Economie, Energie en Werkgelegenheid (eerste ondervoorzitter 20 februari 1992 - 18 oktober 1993)
  • Commissie voor Economie, Energie, Landbouw en Werkgelegenheid (eerste ondervoorzitter 19 oktober 1993 - 20 mei 1995)
  • Commissie voor Economie, Energie en Tewerkstelling (vast lid 21 januari 1992 - 29 januari 1992)
  • Advies- en Overlegcomité voor Brussel en Vlaams-Brabant (vast lid 16 december 1994 - 20 mei 1995)
  • Commissie voor Buitenlandse en Externe Aangelegenheden (plaatsvervangend lid 21 januari 1992 - 21 juni 1992)
  • Commissie voor Openbare Werken en Vervoer (plaatsvervangend lid 21 januari 1992 - 4 november 1993)
  • Commissie voor Buitenlandse en Europese Aangelegenheden (plaatsvervangend lid 22 juni 1992 - 4 november 1993)
  • Commissie voor Buitenlandse en Europese Aangelegenheden (plaatsvervangend lid 30 september 1993 - 20 mei 1995)
  • Commissie voor Onderwijs, Vorming en Wetenschapsbeleid (plaatsvervangend lid 30 september 1993 - 20 mei 1995)
lid Vlaamse Raad (2 februari 1988 - 23 november 1991)
  • Commissie voor Economie, Tewerkstelling en Energie (eerste ondervoorzitter 23 februari 1988 - 25 januari 1989)
  • Commissie voor de Algemene Zaken, het Reglement en de Verzoekschriften (secretaris 15 februari 1988 - 23 november 1991)
  • Commissie voor de Algemene Zaken, het Reglement en de Verzoekschriften (vast lid 23 februari 1988 - 25 januari 1989)
  • Commissie voor Financiën en Begroting (vast lid 9 november 1988 - 25 januari 1989)
  • Commissie voor Economie, Energie en Tewerkstelling (vast lid 26 januari 1989 - 23 november 1991)
  • Commissie voor Openbare Werken en Vervoer (vast lid 26 januari 1989 - 23 november 1991)
  • Commissie voor de Algemene Zaken, het Reglement en de Verzoekschriften (vast lid 26 januari 1989 - 14 februari 1989)
  • Commissie voor Buitenlandse en Externe Aangelegenheden (plaatsvervangend lid 23 februari 1988 - 25 januari 1989)
  • Commissie voor Financiën en Begroting (plaatsvervangend lid 23 februari 1988 - 8 november 1988)
  • Commissie voor de Media (plaatsvervangend lid 23 februari 1988 - 25 januari 1989)
  • Commissie voor Welzijn en Gezondheid (plaatsvervangend lid 26 mei 1988 - 25 januari 1989)
  • Commissie voor Buitenlandse en Externe Aangelegenheden (plaatsvervangend lid 26 januari 1989 - 23 november 1991)
  • Commissie voor Financiën en Begroting (plaatsvervangend lid 26 januari 1989 - 23 november 1991)
  • Commissie voor Welzijn en Gezondheid (plaatsvervangend lid 26 januari 1989 - 23 november 1991)
  • Adviescomité Brussel (plaatsvervangend lid 18 oktober 1990 - 23 november 1991)
Vlaams volksvertegenwoordiger kieskring Mechelen-Turnhout (4 juli 1995 - 26 januari 1998)
  • Interparlementaire Commissie van de Nederlandse Taalunie (lid 4 juli 1995 - 26 januari 1998)
  • Advies- en Overlegcomité voor Brussel en Vlaams-Brabant (vast lid 4 juli 1995 - 26 januari 1998)
  • Commissie voor Werkgelegenheid en Economische Aangelegenheden (vast lid 4 juli 1995 - 26 januari 1998)
  • Commissie voor Buitenlandse en Europese Aangelegenheden (plaatsvervangend lid 4 juli 1995 - 26 januari 1998)
  • Commissie voor Financiën en Begroting (plaatsvervangend lid 4 juli 1995 - 26 januari 1998)
  • Commissie voor Onderwijs, Vorming en Wetenschapsbeleid (plaatsvervangend lid 4 juli 1995 - 26 januari 1998)

Meer info

Geboren te Mechelen op 28 juli 1932
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Federale mandaten
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Mechelen (24 november 1991 - 20 mei 1995)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Mechelen (13 december 1987 - 23 november 1991)