U bent hier

Ludwig Caluwé

Gewezen Vlaams volksvertegenwoordiger

Meer informatie over Ludwig Caluwé?

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • CD&V (7 juni 2009 - 1 december 2012)
  • CD&V (13 juni 2004 - 6 juni 2009)
  • CD&V (29 september 2001 - 12 juni 2004)
  • CVP (13 juni 1999 - 28 september 2001)
erefractievoorzitter van het Vlaams Parlement (sinds 7 januari 2013)
Vlaams volksvertegenwoordiger kieskring Antwerpen (7 juni 2009 - 1 december 2012)
  • Uitgebreid Bureau (fractievoorzitter, lid 13 juli 2009 - 30 november 2012)
  • Commissie voor Buitenlands Beleid, Europese Aangelegenheden en Internationale Samenwerking (ondervoorzitter 28 september 2009 - 15 februari 2012)
  • Commissie voor Buitenlands Beleid, Europese Aangelegenheden en Internationale Samenwerking (eerste ondervoorzitter 16 februari 2012 - 30 november 2012)
  • Commissie voor de Vervolgingen (lid 28 september 2009 - 30 november 2012)
  • Commissie voor Reglement en Samenwerking (vast lid 28 september 2009 - 30 november 2012)
  • Controlecommissie voor Regeringsmededelingen (vast lid 28 september 2009 - 30 november 2012)
  • Deontologische Commissie (vast lid 28 september 2009 - 30 november 2012)
  • Raadgevende Interparlementaire Beneluxraad (vast lid 28 september 2009 - 7 november 2012)
  • Vlaamse Controlecommissie voor de Verkiezingsuitgaven (vast lid 28 september 2009 - 30 november 2012)
  • Commissie Versnelling Maatschappelijk Belangrijke Investeringsprojecten (vast lid 25 november 2009 - 3 maart 2010)
  • Commissie Versnelling Maatschappelijk Belangrijke Investeringsprojecten (vast lid 22 november 2010 - 30 november 2012)
  • Commissie voor Algemeen Beleid, Financiën en Begroting (plaatsvervangend lid 28 september 2009 - 30 november 2012)
  • Commissie voor Brussel en de Vlaamse Rand (plaatsvervangend lid 28 september 2009 - 30 november 2012)
  • Commissie voor Cultuur, Jeugd, Sport en Media (plaatsvervangend lid 28 september 2009 - 30 november 2012)
  • Commissie voor Mobiliteit en Openbare Werken (plaatsvervangend lid 28 september 2009 - 30 november 2012)
  • Vlaamse Opvolgingscommissie voor de Vermogens- en Mandatenaangifte (plaatsvervangend lid 28 september 2009 - 30 november 2012)
Vlaams volksvertegenwoordiger kieskring Antwerpen (13 juni 2004 - 6 juni 2009)
  • Uitgebreid Bureau (fractievoorzitter, lid 22 juli 2004 - 6 juni 2009)
  • Commissie voor de Vervolgingen (lid 27 september 2004 - 7 juni 2009)
  • Commissie voor Reglement en Samenwerking (vast lid 27 september 2004 - 7 juni 2009)
  • Controlecommissie voor Regeringsmededelingen (vast lid 27 september 2004 - 7 juni 2009)
  • Deontologische Commissie (vast lid 27 september 2004 - 7 juni 2009)
  • Vlaamse Controlecommissie voor de Verkiezingsuitgaven (vast lid 27 september 2004 - 7 juni 2009)
  • Vlaamse Opvolgingscommissie voor de Vermogens- en Mandatenaangifte (vast lid 15 juni 2005 - 7 juni 2009)
  • Commissie Vlaamse Grondwet (vast lid 19 oktober 2005 - 7 juni 2009)
  • Commissie voor Binnenlandse Aangelegenheden, Bestuurszaken, Institutionele en Bestuurlijke Hervorming en Decreetsevaluatie (vast lid 22 november 2006 - 7 juni 2009)
  • Raadgevende Interparlementaire Beneluxraad (vast lid 19 maart 2008 - 7 juni 2009)
  • Commissie ad hoc (plaatsvervangend lid 23 juli 2004 - 29 september 2004)
  • Commissie voor Algemeen Beleid, Financiën en Begroting (plaatsvervangend lid 27 september 2004 - 6 juni 2009)
  • Commissie voor Binnenlandse Aangelegenheden, Bestuurszaken, Institutionele en Bestuurlijke Hervorming en Decreetsevaluatie (plaatsvervangend lid 27 september 2004 - 22 november 2006)
  • Commissie voor Brussel en de Vlaamse Rand (plaatsvervangend lid 27 september 2004 - 6 juni 2009)
  • Commissie voor Buitenlandse Handel, Buitenlands Beleid, Internationale Samenwerking en Toerisme (plaatsvervangend lid 27 september 2004 - 5 oktober 2004)
  • Commissie voor Openbare Werken, Mobiliteit en Energie (plaatsvervangend lid 27 september 2004 - 7 juni 2009)
  • Commissie voor Buitenlands Beleid, Europese Aangelegenheden, Internationale Samenwerking en Toerisme (plaatsvervangend lid 6 oktober 2004 - 6 juni 2009)
  • Raadgevende Interparlementaire Beneluxraad (plaatsvervangend lid 13 februari 2008 - 12 maart 2008)
  • Commissie voor Onderwijs, Vorming, Wetenschap en Innovatie (plaatsvervangend lid 30 april 2008 - 6 juni 2009)
Vlaams volksvertegenwoordiger kieskring Antwerpen (13 juni 1999 - 12 juni 2004)
  • Commissie voor Institutionele en Bestuurlijke Hervorming en Ambtenarenzaken (vast lid 27 september 1999 - 12 juni 2004)
  • Commissie voor Openbare Werken, Mobiliteit en Energie (vast lid 27 september 1999 - 12 juni 2004)
  • Controlecommissie voor Regeringsmededelingen (vast lid 18 februari 2004 - 12 juni 2004)
  • Controlecommissie voor Verkiezingsuitgaven (vast lid 31 maart 2004 - 12 juni 2004)
  • Informatieve Commissie ad hoc (dioxinecrisis) (plaatsvervangend lid 29 juli 1999 - 20 september 1999)
  • Commissie voor Brussel en de Vlaamse Rand (plaatsvervangend lid 27 september 1999 - 12 juni 2004)
  • Raadgevende Interparlementaire Beneluxraad (plaatsvervangend lid 2 februari 2004 - 13 juni 2004)

Meer info

Geboren te Mortsel op 5 juli 1961
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Federale mandaten
  • gemeenschapssenator (8 juli 1999 - 21 juli 2004)
  • rechtstreeks verkozen senator (27 juni 1995 - 12 juni 1999)
Europese mandaten
  • plaatsvervangend lid van het Comité van de Regio's (3 december 2007 - 30 juni 2014)