U bent hier

Jozef Browaeys

Gewezen Vlaams volksvertegenwoordiger

Meer informatie over Jozef Browaeys?

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • VLD (13 juni 1999 - 12 juni 2004)
  • VLD (21 mei 1995 - 12 juni 1999)
Vlaams volksvertegenwoordiger kieskring Aalst-Oudenaarde (13 juni 1999 - 12 juni 2004)
  • Commissie voor Cultuur, Media en Sport (vast lid 27 september 1999 - 11 januari 2000)
  • Commissie voor Binnenlandse Aangelegenheden, Huisvesting en Stedelijk Beleid (plaatsvervangend lid 27 september 1999 - 29 januari 2002)
  • Commissie voor Economie, Landbouw, Werkgelegenheid en Toerisme (plaatsvervangend lid 27 september 1999 - 24 september 2000)
  • Commissie voor Brussel en de Vlaamse Rand (plaatsvervangend lid 20 februari 2002 - 12 juni 2004)
  • Commissie voor Welzijn, Volksgezondheid en Gelijke Kansen (plaatsvervangend lid 20 februari 2002 - 12 juni 2004)
  • Commissie voor Cultuur, Media en Sport (plaatsvervangend lid 27 november 2002 - 12 juni 2004)
Vlaams volksvertegenwoordiger kieskring Aalst-Oudenaarde (21 mei 1995 - 12 juni 1999)
  • Commissie voor Cultuur en Sport (vast lid 4 juli 1995 - 12 juni 1999)

Meer info

Geboren te Sint-Maria-Horebeke (Horebeke) op 17 januari 1939