U bent hier

Louis Bril

Gewezen Vlaams volksvertegenwoordiger

Meer informatie over Louis Bril?

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • Open Vld (5 juli 2007 - 6 juni 2009)
  • VLD-Vivant (13 juni 2004 - 4 juli 2007)
  • VLD (13 juni 1999 - 12 juni 2004)
  • VLD (21 mei 1995 - 12 juni 1999)
  • VLD (15 november 1992 - 20 mei 1995)
  • PVV (7 januari 1992 - 14 november 1992)
  • PVV (2 februari 1988 - 23 november 1991)
  • PVV (3 december 1985 - 12 december 1987)
  • PVV (22 december 1981 - 12 oktober 1985)
  • PVV (3 juni 1980 - 7 november 1981)
lid Cultuurraad (3 juni 1980 - 20 oktober 1980)
  • Commissie voor Onderwijs (vast lid 3 juni 1980 - 20 oktober 1980)
lid Vlaamse Raad (7 januari 1992 - 20 mei 1995)
  • Commissie voor Economie, Energie en Tewerkstelling (vast lid 21 januari 1992 - 19 februari 1992)
  • Commissie voor Economie, Energie en Werkgelegenheid (vast lid 20 februari 1992 - 18 oktober 1993)
  • Commissie voor Economie, Energie, Landbouw en Werkgelegenheid (vast lid 19 oktober 1993 - 20 mei 1995)
lid Vlaamse Raad (2 februari 1988 - 23 november 1991)
  • Commissie voor Economie, Tewerkstelling en Energie (vast lid 21 juni 1988 - 25 januari 1989)
  • Commissie voor Economie, Energie en Tewerkstelling (vast lid 26 januari 1989 - 23 november 1991)
  • Commissie voor Financiën en Begroting (plaatsvervangend lid 26 januari 1989 - 23 november 1991)
lid Vlaamse Raad (3 december 1985 - 12 december 1987)
lid Vlaamse Raad (22 december 1981 - 12 oktober 1985)
  • Commissie voor Economisch, Tewerkstellings- en Energiebeleid (eerste ondervoorzitter 10 februari 1982 - 15 oktober 1984)
  • Commissie voor Economisch, Tewerkstellings- en Energiebeleid (eerste ondervoorzitter 30 oktober 1984 - 12 oktober 1985)
  • Commissie voor Economisch, Tewerkstellings- en Energiebeleid (vast lid 26 januari 1982 - 9 februari 1982)
  • Commissie voor Buitenlands Beleid (vast lid 25 januari 1983 - 12 oktober 1985)
  • Commissie voor Financiën en Begroting (vast lid 18 oktober 1983 - 12 oktober 1985)
  • Commissie voor Financiën en Begroting (plaatsvervangend lid 26 januari 1982 - 17 oktober 1983)
  • Commissie voor Onderwijs (plaatsvervangend lid 26 januari 1982 - 12 oktober 1985)
lid Vlaamse Raad (21 oktober 1980 - 7 november 1981)
  • Commissie voor Economie en Energie (vast lid 4 november 1980 - 7 november 1981)
  • Commissie voor Onderwijs (vast lid 4 november 1980 - 7 november 1981)
Vlaams volksvertegenwoordiger kieskring West-Vlaanderen (13 juni 2004 - 6 juni 2009)
  • Commissie ad hoc Digitaal Vlaanderen (voorzitter 20 december 2007 - 2 juli 2008)
  • Commissie voor Buitenlandse Handel, Buitenlands Beleid, Internationale Samenwerking en Toerisme (vast lid 27 september 2004 - 5 oktober 2004)
  • Commissie voor Economie, Werk en Sociale Economie (vast lid 27 september 2004 - 6 juni 2009)
  • Commissie voor Buitenlands Beleid, Europese Aangelegenheden, Internationale Samenwerking en Toerisme (vast lid 6 oktober 2004 - 16 maart 2005)
  • Commissie ad hoc Digitaal Vlaanderen (vast lid 10 oktober 2007 - 19 december 2007)
  • Commissie voor Buitenlands Beleid, Europese Aangelegenheden, Internationale Samenwerking en Toerisme (plaatsvervangend lid 16 maart 2005 - 7 juni 2009)
Vlaams volksvertegenwoordiger kieskring Kortrijk-Roeselare-Tielt (13 juni 1999 - 12 juni 2004)
  • Commissie voor Buitenlandse en Europese Aangelegenheden (vast lid 27 september 1999 - 12 juni 2004)
  • Commissie voor Leefmilieu, Natuurbehoud en Ruimtelijke Ordening (vast lid 27 september 1999 - 11 januari 2000)
  • Commissie voor Institutionele en Bestuurlijke Hervorming en Ambtenarenzaken (plaatsvervangend lid 27 september 1999 - 12 juni 2004)
  • Commissie voor Leefmilieu, Natuurbehoud en Ruimtelijke Ordening (plaatsvervangend lid 12 januari 2000 - 12 juni 2004)
Vlaams volksvertegenwoordiger kieskring Kortrijk-Roeselare-Tielt (21 mei 1995 - 12 juni 1999)
  • Commissie voor Cultuur en Sport (voorzitter 4 juli 1995 - 12 juni 1999)
  • Commissie voor Financiën en Begroting (plaatsvervangend lid 4 juli 1995 - 12 juni 1999)
  • Commissie voor Werkgelegenheid en Economische Aangelegenheden (plaatsvervangend lid 4 juli 1995 - 12 juni 1999)
ere-Vlaams volksvertegenwoordiger (sinds 14 december 2009)

Meer info

Geboren te Roeselare op 11 oktober 1939
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Federale mandaten
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Roeselare-Tielt (24 november 1991 - 20 mei 1995)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Roeselare-Tielt (13 december 1987 - 23 november 1991)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Roeselare-Tielt (13 oktober 1985 - 12 december 1987)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Roeselare-Tielt (8 november 1981 - 12 oktober 1985)
  • provinciaal senator (West-Vlaanderen) (19 maart 1980 - 7 november 1981)
Minister
  • staatssecretaris voor Openbaar Ambt en staatssecretaris voor Wetenschapsbeleid (21 oktober 1987 - 8 mei 1988)
  • staatssecretaris voor Openbaar Ambt en staatssecretaris voor Wetenschapsbeleid (28 november 1985 - 20 oktober 1987)