U bent hier

Thieu Boutsen

Gewezen Vlaams volksvertegenwoordiger

Meer informatie over Thieu Boutsen?

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • Vlaams Belang (15 november 2004 - 6 juni 2009)
  • VB (13 juni 2004 - 14 november 2004)
  • VB (13 juni 1999 - 12 juni 2004)
Vlaams volksvertegenwoordiger kieskring Limburg (13 juni 2004 - 6 juni 2009)
  • Commissie ad hoc (vast lid 23 juli 2004 - 29 september 2004)
  • Commissie voor Algemeen Beleid, Financiën en Begroting (vast lid 27 september 2004 - 6 juni 2009)
  • Commissie voor Economie, Werk en Sociale Economie (vast lid 27 september 2004 - 4 mei 2005)
  • Subcommissie voor Financiën en Begroting (vast lid 27 september 2004 - 7 juni 2009)
  • Commissie voor Binnenlandse Aangelegenheden, Bestuurszaken, Institutionele en Bestuurlijke Hervorming en Decreetsevaluatie (plaatsvervangend lid 27 september 2004 - 6 juni 2009)
  • Commissie voor Reglement en Samenwerking (plaatsvervangend lid 27 september 2004 - 7 juni 2009)
  • Commissie voor Economie, Werk en Sociale Economie (plaatsvervangend lid 4 mei 2005 - 7 juni 2009)
Vlaams volksvertegenwoordiger kieskring Hasselt-Tongeren-Maaseik (13 juni 1999 - 12 juni 2004)
  • Commissie voor Algemeen Beleid, Financiën en Begroting (vast lid 27 september 1999 - 12 juni 2004)
  • Commissie voor Economie, Landbouw, Werkgelegenheid en Toerisme (vast lid 27 september 1999 - 12 juni 2004)
  • Commissie ad hoc voor Wapenhandel (plaatsvervangend lid 3 december 2003 - 12 juni 2004)

Meer info

Geboren te Dilsen (Dilsen-Stokkem) op 31 maart 1946