U bent hier

Jean-Marie Bogaert

Gewezen Vlaams volksvertegenwoordiger

Meer informatie over Jean-Marie Bogaert?

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • VU (21 mei 1995 - 12 juni 1999)
Vlaams volksvertegenwoordiger kieskring Brugge (21 mei 1995 - 12 juni 1999)
  • Commissie voor Werkgelegenheid en Economische Aangelegenheden (secretaris 4 juli 1995 - 12 juni 1999)
  • Subcommissie voor Financiën en Begroting (lid 4 juli 1995 - 12 juni 1999)
  • Deontologische Commissie (vast lid 18 december 1997 - 12 juni 1999)
  • Commissie voor Financiën en Begroting (plaatsvervangend lid 4 juli 1995 - 12 juni 1999)

Meer info

Geboren te Brugge op 6 september 1949