U bent hier

André-Emiel Bogaert

Gewezen Vlaams volksvertegenwoordiger

Meer informatie over André-Emiel Bogaert?

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • VU&ID (13 juni 1999 - 12 juni 2004)
Vlaams volksvertegenwoordiger kieskring Aalst-Oudenaarde (13 juni 1999 - 12 juni 2004)
  • Commissie voor Economie, Landbouw, Werkgelegenheid en Toerisme (voorzitter 29 september 1999 - 12 juni 2004)
  • Commissie van Onderzoek over de toekenning en de aanwending van scheepskredieten (secretaris 22 mei 2000 - 30 juni 2000)
  • Commissie van Onderzoek over de toekenning en de aanwending van scheepskredieten (lid 16 mei 2000 - 21 mei 2000)
  • Informatieve Commissie ad hoc (dioxinecrisis) (vast lid 29 juli 1999 - 20 september 1999)
  • Commissie voor Economie, Landbouw, Werkgelegenheid en Toerisme (vast lid 27 september 1999 - 28 september 1999)
  • Commissie voor Algemeen Beleid, Financiën en Begroting (plaatsvervangend lid 27 september 1999 - 12 juni 2004)

Meer info

Geboren te Aalst op 26 maart 1947