U bent hier

Ward Beysen

Gewezen Vlaams volksvertegenwoordiger

Meer informatie over Ward Beysen?

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • VLD (13 juni 1999 - 19 juli 1999)
  • VLD (21 mei 1995 - 12 juni 1999)
  • VLD (15 november 1992 - 20 mei 1995)
  • PVV (7 januari 1992 - 14 november 1992)
  • PVV (2 februari 1988 - 23 november 1991)
  • PVV (3 december 1985 - 12 december 1987)
  • PVV (22 december 1981 - 12 oktober 1985)
lid Vlaamse Raad (7 januari 1992 - 20 mei 1995)
  • Bureau (secretaris 20 oktober 1992 - 12 juni 1995)
  • Uitgebreid Bureau (secretaris 20 oktober 1992 - 20 mei 1995)
  • Commissie voor Openbare Werken en Vervoer (voorzitter 30 januari 1992 - 20 mei 1995)
  • Commissie voor de Algemene Zaken, het Reglement en de Verzoekschriften (eerste ondervoorzitter 25 januari 1994 - 20 mei 1995)
  • Commissie voor Openbare Werken en Vervoer (vast lid 21 januari 1992 - 29 januari 1992)
  • Werkgroep Migranten (vast lid 20 februari 1992 - 20 mei 1995)
  • Commissie voor de Algemene Zaken, het Reglement en de Verzoekschriften (vast lid 19 april 1993 - 24 januari 1994)
  • Commissie voor Onderwijs en Vorming (plaatsvervangend lid 21 januari 1992 - 2 maart 1992)
  • Commissie voor de Algemene Zaken, het Reglement en de Verzoekschriften (plaatsvervangend lid 21 januari 1992 - 18 april 1993)
  • Commissie voor Onderwijs, Vorming en Wetenschapsbeleid (plaatsvervangend lid 3 maart 1992 - 20 mei 1995)
  • Commissie voor Binnenlandse Aangelegenheden en Ambtenarenzaken (plaatsvervangend lid 13 januari 1993 - 20 mei 1995)
lid Vlaamse Raad (2 februari 1988 - 23 november 1991)
  • Werkgroep Migranten (voorzitter 14 november 1990 - 12 maart 1991)
  • Commissie voor Onderwijs en Vorming (vast lid 26 januari 1989 - 23 november 1991)
  • Commissie voor Openbare Werken en Vervoer (vast lid 26 januari 1989 - 23 november 1991)
  • Werkgroep Migranten (vast lid 18 oktober 1990 - 13 november 1990)
  • Commissie voor Binnenlandse Aangelegenheden en Openbaar Ambt (plaatsvervangend lid 26 januari 1989 - 23 november 1991)
  • Commissie voor de Algemene Zaken, het Reglement en de Verzoekschriften (plaatsvervangend lid 26 januari 1989 - 23 november 1991)
  • Werkgroep Ruimtelijke Ordening (plaatsvervangend lid 19 maart 1991 - 23 november 1991)
lid Vlaamse Raad (3 december 1985 - 12 december 1987)
  • Commissie voor de Media (tweede ondervoorzitter 15 januari 1986 - 20 oktober 1986)
  • Commissie voor de Algemene Zaken, het Reglement en de Verzoekschriften (vast lid 13 december 1985 - 12 december 1987)
  • Commissie voor de Media (vast lid 13 december 1985 - 14 januari 1986)
  • Commissie voor Onderwijs en Vorming (vast lid 30 januari 1986 - 12 december 1987)
  • Commissie voor Buitenlandse en Externe Aangelegenheden (plaatsvervangend lid 13 december 1985 - 12 december 1987)
  • Commissie voor Cultuur (plaatsvervangend lid 13 december 1985 - 12 december 1987)
lid Vlaamse Raad (22 december 1981 - 12 oktober 1985)
  • Uitgebreid Bureau (fractievoorzitter, lid 16 oktober 1984 - 12 oktober 1985)
  • Commissie voor Buitenlands Beleid (tweede ondervoorzitter 1 december 1983 - 12 oktober 1985)
  • Commissie voor Leefmilieu en Waterbeleid (secretaris 9 februari 1982 - 17 oktober 1983)
  • Commissie voor Leefmilieu en Waterbeleid (vast lid 26 januari 1982 - 8 februari 1982)
  • Commissie voor Buitenlands Beleid (vast lid 18 oktober 1983 - 30 november 1983)
  • Commissie voor Samenwerking (vast lid 16 oktober 1984 - 12 oktober 1985)
  • Commissie voor Culturele Aangelegenheden en Pedagogische en Didactische Vorming (vast lid 22 januari 1985 - 12 oktober 1985)
  • Commissie ad hoc Bevoegdheid van de Vlaamse Gemeenschap inzake Persoonsgebonden Aangelegenheden (vast lid 2 mei 1985 - 12 juni 1985)
  • Overlegcommissie Vlaamse Raad - Conseil régional wallon (vast lid 30 mei 1985 - 12 oktober 1985)
  • Commissie voor Culturele Aangelegenheden en Pedagogische en Didactische Vorming (plaatsvervangend lid 26 januari 1982 - 21 januari 1985)
  • Commissie voor Economisch, Tewerkstellings- en Energiebeleid (plaatsvervangend lid 26 januari 1982 - 15 oktober 1984)
  • Commissie voor Financiën en Begroting (plaatsvervangend lid 16 oktober 1984 - 12 oktober 1985)
  • Interparlementaire Commissie van de Nederlandse Taalunie (plaatsvervangend lid 16 oktober 1984 - 12 oktober 1985)
  • Permanente Contactcommissie Vlaamse Raad - Nederlandse Staten-Generaal (plaatsvervangend lid 16 oktober 1984 - 12 oktober 1985)
  • Commissie voor Mediabeleid (plaatsvervangend lid 27 november 1984 - 12 oktober 1985)
Vlaams volksvertegenwoordiger kieskring Antwerpen (13 juni 1999 - 19 juli 1999)
  • Bureau (secretaris 6 juli 1999 - 12 juli 1999)
  • Uitgebreid Bureau (secretaris 6 juli 1999 - 12 juli 1999)
Vlaams volksvertegenwoordiger kieskring Antwerpen (21 mei 1995 - 12 juni 1999)
  • Bureau (secretaris 13 juni 1995 - 5 juli 1999)
  • Uitgebreid Bureau (secretaris 13 juni 1995 - 12 juni 1999)
  • Commissie voor Binnenlandse Aangelegenheden, Stadsvernieuwing en Huisvesting (vast lid 4 juli 1995 - 12 juni 1999)
  • Commissie voor Ruimtelijke Ordening, Openbare Werken en Vervoer (vast lid 4 juli 1995 - 12 juni 1999)
  • Commissie ad hoc Mobiliteit (vast lid 13 mei 1998 - 17 maart 1999)
  • Werkgroep Doorstorting van de aanvullende personenbelasting (vast lid 27 oktober 1998 - 12 juni 1999)
  • Commissie voor Onderwijs, Vorming en Wetenschapsbeleid (plaatsvervangend lid 4 juli 1995 - 12 juni 1999)
  • Commissie voor Reglement en Samenwerking (plaatsvervangend lid 4 juli 1995 - 12 juni 1999)
  • Commissie voor Staatshervorming, Algemene Zaken en Verzoekschriften (plaatsvervangend lid 4 juli 1995 - 8 oktober 1996)
  • Commissie voor Staatshervorming en Algemene Zaken (plaatsvervangend lid 9 oktober 1996 - 13 oktober 1998)
  • Commissie voor Staatshervorming, Algemene Zaken en Verzoekschriften (plaatsvervangend lid 14 oktober 1998 - 12 juni 1999)

Meer info

Geboren te Mortsel op 26 juni 1941 , overleden op 14 januari 2005
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Federale mandaten
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Antwerpen (24 november 1991 - 20 mei 1995)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Antwerpen (13 december 1987 - 23 november 1991)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Antwerpen (13 oktober 1985 - 12 december 1987)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Antwerpen (8 november 1981 - 12 oktober 1985)
Europese mandaten
  • Europees Parlementslid (20 juli 1999 - 19 juli 2004)
  • plaatsvervangend lid van de Parlementaire Vergadering van de Raad van Europa (27 januari 1986 - 23 maart 1988)
Minister
  • gemeenschapsminister van Binnenlandse Aangelegenheden en Ruimtelijke Ordening (3 februari 1988 - 17 oktober 1988)