U bent hier

Jos Bex

Gewezen Vlaams volksvertegenwoordiger

Meer informatie over Jos Bex?

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • sp·a (18 december 2008 - 6 juni 2009)
  • sp·a + VlaamsProgressieven (23 april 2008 - 17 december 2008)
  • sp·a-spirit (22 juli 2004 - 22 april 2008)
  • VU&ID (13 juni 1999 - 12 juni 2004)
Vlaams volksvertegenwoordiger kieskring Vlaams-Brabant (22 juli 2004 - 6 juni 2009)
  • Commissie voor Brussel en de Vlaamse Rand (vast lid 27 september 2004 - 17 januari 2006)
  • Commissie voor Leefmilieu en Natuur, Landbouw, Visserij en Plattelandsbeleid en Ruimtelijke Ordening en Onroerend Erfgoed (vast lid 27 september 2004 - 6 juni 2009)
  • Commissie voor Onderwijs, Vorming, Wetenschap en Innovatie (plaatsvervangend lid 27 september 2004 - 31 mei 2005)
  • Commissie voor Brussel en de Vlaamse Rand (plaatsvervangend lid 18 februari 2009 - 6 juni 2009)
Vlaams volksvertegenwoordiger kieskring Leuven (13 juni 1999 - 12 juni 2004)
  • Commissie voor Leefmilieu, Natuurbehoud en Ruimtelijke Ordening (vast lid 27 september 1999 - 12 juni 2004)
  • Commissie ad hoc Milieu en Gezondheid (vast lid 21 december 2000 - 14 mei 2001)
  • Commissie voor Openbare Werken, Mobiliteit en Energie (vast lid 30 januari 2002 - 12 juni 2004)
  • Commissie voor Openbare Werken, Mobiliteit en Energie (plaatsvervangend lid 27 september 1999 - 29 januari 2002)
  • Commissie ad hoc Milieu en Gezondheid (plaatsvervangend lid 15 mei 2001 - 27 juni 2001)

Meer info

Geboren te Hoepertingen (Borgloon) op 3 februari 1946
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Europese mandaten
  • plaatsvervangend lid van het Comité van de Regio's (20 januari 2004 - 18 januari 2005)