U bent hier

Jan Béghin

Gewezen Vlaams volksvertegenwoordiger

Meer informatie over Jan Béghin?

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • CVP (25 september 1997 - 12 juni 1999)
Vlaams volksvertegenwoordiger Nederlandse taalgroep Brusselse Hoofdstedelijke Raad (25 september 1997 - 12 juni 1999)
  • Commissie voor Cultuur en Sport (vast lid 8 oktober 1997 - 27 januari 1998)
  • Commissie voor Welzijn, Gezondheid en Gezin (vast lid 8 oktober 1997 - 12 juni 1999)
  • Werkgroep Gelijke Kansen voor Mannen en Vrouwen (vast lid 8 oktober 1997 - 12 juni 1999)
  • Commissie ad hoc Bijzondere Jeugdbijstand (vast lid 9 juli 1998 - 3 september 1998)
  • Commissie ad hoc Bijzondere Jeugdzorg (vast lid 4 september 1998 - 31 maart 1999)
  • Advies- en Overlegcomité voor Brussel en Vlaams-Brabant (plaatsvervangend lid 8 oktober 1997 - 12 juni 1999)
  • Commissie voor Buitenlandse en Europese Aangelegenheden (plaatsvervangend lid 8 oktober 1997 - 12 juni 1999)
  • Commissie ad hoc Mobiliteit (plaatsvervangend lid 13 mei 1998 - 17 maart 1999)

Meer info

Geboren te Ieper op 7 september 1949
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Mandaten in andere deelstaatparlementen
  • lid van het Brussels Hoofdstedelijk Parlement (29 juni 2004 - 6 juni 2009)
  • lid van de Brusselse Hoofdstedelijke Raad (13 juni 1999 - 12 juni 2004)
  • lid van de Brusselse Hoofdstedelijke Raad (21 mei 1995 - 12 juni 1999)
  • lid van de Brusselse Hoofdstedelijke Raad (18 juni 1989 - 20 mei 1995)
  • ere-eerste ondervoorzitter van het Brussels Hoofdstedelijk Parlement (sinds 23 september 2009)