U bent hier

Yolande Avontroodt

Gewezen Vlaams volksvertegenwoordiger

Meer informatie over Yolande Avontroodt?

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • VLD (21 mei 1995 - 12 juni 1999)
Vlaams volksvertegenwoordiger kieskring Antwerpen (21 mei 1995 - 12 juni 1999)
  • Commissie voor Welzijn en Gezondheid (vast lid 4 juli 1995 - 7 mei 1996)
  • Werkgroep Gelijke Kansen en Emancipatie (vast lid 4 juli 1995 - 6 februari 1996)
  • Werkgroep Gelijke Kansen voor Mannen en Vrouwen (vast lid 7 februari 1996 - 12 juni 1999)
  • Commissie voor Welzijn, Gezondheid en Gezin (vast lid 8 juli 1996 - 12 juni 1999)
  • Commissie ad hoc Bijzondere Jeugdbijstand (vast lid 9 juli 1998 - 3 september 1998)
  • Commissie ad hoc Bijzondere Jeugdzorg (vast lid 4 september 1998 - 31 maart 1999)
  • Commissie voor Leefmilieu en Natuurbehoud (plaatsvervangend lid 4 juli 1995 - 12 juni 1999)
  • Commissie ad hoc Armoede en Uitsluiting (plaatsvervangend lid 28 januari 1997 - 20 april 1998)

Meer info

Geboren te Antwerpen op 9 maart 1950
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Federale mandaten
  • volksvertegenwoordiger kieskring Antwerpen (10 juni 2007 - 12 juni 2010)
  • volksvertegenwoordiger kieskring Antwerpen (18 mei 2003 - 9 juni 2007)
  • volksvertegenwoordiger kieskring Antwerpen (13 juni 1999 - 17 mei 2003)
  • erelid van de Kamer van Volksvertegenwoordigers (sinds 9 september 2010)