U bent hier

Wilfried Aers

Gewezen Vlaams volksvertegenwoordiger

Meer informatie over Wilfried Aers?

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • VB (13 juni 1999 - 12 juni 2004)
  • VB (21 mei 1995 - 12 juni 1999)
Vlaams volksvertegenwoordiger kieskring Gent-Eeklo (13 juni 1999 - 12 juni 2004)
  • Interparlementaire Commissie van de Nederlandse Taalunie (lid 27 september 1999 - 30 januari 2004)
  • Commissie voor Cultuur, Media en Sport (vast lid 7 november 2001 - 12 juni 2004)
  • Commissie voor Welzijn, Volksgezondheid en Gelijke Kansen (plaatsvervangend lid 27 september 1999 - 12 juni 2004)
Vlaams volksvertegenwoordiger kieskring Gent-Eeklo (21 mei 1995 - 12 juni 1999)
  • Interparlementaire Commissie van de Nederlandse Taalunie (lid 4 juli 1995 - 12 juni 1999)
  • Commissie voor Welzijn en Gezondheid (vast lid 4 juli 1995 - 7 mei 1996)
  • Commissie voor Welzijn, Gezondheid en Gezin (vast lid 8 mei 1996 - 12 juni 1999)
  • Commissie ad hoc Bijzondere Jeugdbijstand (vast lid 9 juli 1998 - 3 september 1998)
  • Commissie ad hoc Bijzondere Jeugdzorg (vast lid 4 september 1998 - 31 maart 1999)
  • Commissie voor Binnenlandse Aangelegenheden, Stadsvernieuwing en Huisvesting (plaatsvervangend lid 4 juli 1995 - 12 juni 1999)
  • Commissie voor Leefmilieu en Natuurbehoud (plaatsvervangend lid 9 oktober 1996 - 12 juni 1999)

Meer info

Geboren te Sint-Amandsberg (Gent) op 27 augustus 1925 , overleden op 29 december 2015