U bent hier

Magda Aelvoet

Gewezen Vlaams volksvertegenwoordiger

Meer informatie over Magda Aelvoet?

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • AGALEV (13 juni 1999 - 11 juli 1999)
  • AGALEV (7 januari 1992 - 18 juli 1994)
lid Vlaamse Raad (7 januari 1992 - 18 juli 1994)
  • Commissie voor Economie, Energie en Tewerkstelling (vast lid 21 januari 1992 - 19 februari 1992)
  • Commissie voor Economie, Energie en Werkgelegenheid (vast lid 20 februari 1992 - 18 oktober 1993)
  • Commissie voor Economie, Energie, Landbouw en Werkgelegenheid (vast lid 19 oktober 1993 - 14 juni 1994)
  • Commissie voor Welzijn en Gezondheid (plaatsvervangend lid 21 januari 1992 - 21 maart 1994)
  • Commissie voor de Algemene Zaken, het Reglement en de Verzoekschriften (plaatsvervangend lid 21 januari 1992 - 18 juli 1994)
  • Werkgroep Vrouwen (plaatsvervangend lid 22 januari 1992 - 18 juli 1994)
  • Commissie voor Buitenlandse en Europese Aangelegenheden (plaatsvervangend lid 9 februari 1994 - 18 juli 1994)
Vlaams volksvertegenwoordiger kieskring Leuven (13 juni 1999 - 11 juli 1999)

Meer info

Geboren te Steenokkerzeel op 4 april 1944
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Federale mandaten
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Leuven (24 november 1991 - 18 juli 1994)
  • provinciaal senator (Antwerpen) (28 december 1987 - 23 november 1991)
  • provinciaal senator (Antwerpen) (28 oktober 1985 - 27 december 1987)
  • erelid van de Kamer van Volksvertegenwoordigers (sinds 9 oktober 2003)
Europese mandaten
  • Europees Parlementslid (19 juli 1994 - 19 juli 1999)
Minister
  • minister van Consumentenzaken, Volksgezondheid en Leefmilieu (12 juli 1999 - 27 augustus 2002)
  • minister van staat (sinds 30 januari 1995)