U bent hier

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • CD&V (situatie op 7 oktober 2020)
Vlaams volksvertegenwoordiger Kieskring Oost-Vlaanderen (situatie op 7 oktober 2020)
  • Commissie voor Economie, Werk, Sociale Economie, Wetenschap en Innovatie (plaatsvervangend lid situatie op 7 oktober 2020)
  • Commissie voor Algemeen Beleid, Financiën, Begroting en Justitie (plaatsvervangend lid situatie op 16 juni 2021)
  • Commissie voor Leefmilieu, Natuur, Ruimtelijke Ordening en Energie (vast lid situatie op 16 juni 2021)
  • Commissie voor Algemeen Beleid, Financiën, Begroting en Justitie (vast lid 7 oktober 2020 - 16 juni 2021)

Parlementair werk

Meer informatie

Geboren te Gent op 6 november 1988
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Lokale mandaten
  • gemeenteraadslid Gent (situatie op 1 januari 2019)
  • fractievoorzitter in de gemeenteraad Gent (situatie op 1 januari 2019)
Diploma's
  • Master of Science bio-ingenieurswetenschappen, UGent (2011)

Contact