U bent hier

Wijzigingen in de samenstelling van het parlement

vlaamse volksvertegenwoordigers in de plenaire vergaderingkalender icoon   September  2015 / Maart 2016

Icoon Thema   Vlaams Parlement
 

Op 9 september 2015 heeft Barbara Bonte met ingang van 28 september 2015 ontslag genomen als Vlaams volksvertegenwoordiger. Ze werd opgevolgd door Ortwin Depoortere, die op 28 september de eed heeft afgelegd als Vlaams volksvertegenwoordiger.

Op 23 februari 2016 heeft Ingrid Lieten met ingang van 29 februari 2016 ontslag genomen als Vlaams volksvertegenwoordiger. Ze werd opgevolgd door Bert Moyaers die op 2 maart 2016 de eed heeft afgelegd als Vlaams volksvertegenwoordiger.

Op 4 mei 2016 heeft Emily Talpe opnieuw de eed afgelegd als Vlaams volksvertegenwoordiger. Zij vervangt Bart Tommelein, die Vlaams Minister is geworden. Omdat Emily Talpe Bart Tommelein al verving voor 4 mei bleef zij gewoon in het parlement zetelen...

 

Lees en herbekijk

 

Ga terug naar het overzicht: Chronologisch  -  Thematisch