U bent hier

Gewezen voorzitters


Marleen Vanderpoorten
Open Vld
13.07.2006 - 13.07.2009

Marleen Vanderpoorten


Norbert De Batselier
sp·a
13.06.1995 - 12.07.2006

Norbert De Batselier


Eddy Baldewijns
SP
13.01.1994 - 13.06.1995

Eddy Baldewijns


Louis Vanvelthoven
SP
18.10.1988 - 13.01.1994

Louis Vanvelthoven


Jean Pede
PVV
02.02.1988 - 18.10.1988

Jean Pede


Frans Grootjans
PVV
03.12.1985 - 02.02.1988

Frans Grootjans


Jean Pede
PVV
22.12.1981 - 03.12.1985

Jean Pede


Henri Boel
BSP/SP
24.04.1979 - 22.12.1981

Henri Boel


Maurits Coppieters
VU
14.06.1977 - 24.04.1979

Maurits Coppieters


Jan Bascour
PVV
09.05.1974 - 14.06.1977

Jan Bascour


Robert Vandekerckhove
CVP
07.12.1971 - 09.05.1974

Robert Vandekerkhove