Search in Vlaams Parlement

Wijzigingen in de samenstelling van het parlement 2020-2021

In het zittingsjaar 2020-2021 vonden een aantal wijzigingen plaats in de samenstelling van het Vlaams Parlement.

Het parlement nam afscheid van volksvertegenwoordigers Jos Lantmeeters (N-VA),  Carina Van Cauter (Open Vld), Vincent Van Peteghem (CD&V) en Gustaaf Pelckmans (Groen).

Rita Moors 28/9/2020, Bart Van Hulle 28/9/2020, Stijn De Roo 8/10/2020 en Staf Aerts 5/5/2021 namen respectievelijk de fakkel over.

Volksvertegenwoordiger Sihame El Kaouakibi zetelt sinds 8 april 2021 als onafhankelijke nadat ze ontslag nam uit de Open Vld-fractie. 

Scroll to top