Search in Vlaams Parlement

Over Yolande Avontroodt

Politieke carrière

Federale mandaten

  • Volksvertegenwoordiger kieskring Antwerpen (10 juni 2007 - 12 juni 2010)
  • Volksvertegenwoordiger kieskring Antwerpen (18 mei 2003 - 9 juni 2007)
  • Volksvertegenwoordiger kieskring Antwerpen (13 juni 1999 - 17 mei 2003)
  • Erelid van de Kamer van Volksvertegenwoordigers (situatie op 9 september 2010)

Fracties in het Vlaams Parlement

  • VLD (13 juni 1995 - 12 juni 1999)

Geboren

Antwerpen op
Scroll to top